склад на"chipolino"

  • 744
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здравейте,знае ли някой каде в София има склад на"chipolino",някакви кординати,телефон?

# 1
  • Мнения: 1 393
Склада на Чиполино е на Илиенци

# 2
  • Мнения: 302
Записала съм си че е в Първа база, павилион 3550, фирмата се казва Макском. Не съм ходила там, това пишеше някъде из форума.

# 3
  • Мнения: 535
Аз съм прясно ходила, затова се включвам. В споменатия павилион е, но голямо лутане падна докато го намерим. Намира се още като влизаш от централния вход и повървиш малко, в дясно има редици с павилиони, перпендикулярни на централната алея. По тези редици гледай - изобщо не стигаш до големите, закрити базари и до завоя в ляво. Дано да си разбрала. Иначе не се надявай други продавачи да знаят къде е, нас всички ни убеждаваха, че номерата на павилионите били само до 1000 иили 2000, ас 3000 нямало.

Колкото до смисъла да ходиш до този склад - не е голям повярвай ми! Първо, че пак няма всички стоки, които се предлагат, може да избираш само от наличното (аз мислех, че мога и от каталог да посоча, и десен да избера...), второ - цените изобщо не са по-ниски от магазините из града - даже когато ние ходихме количката, която бяхме харесали в 1 магазин на промоция, в склада беще с 10-20 лева по-скъпа.

Но ако не ти губи времето, отиди, поне ще знаещ, че си проверила какво има....

# 4
  • Мнения: 97
Благодаря ви много ,аз исках да видя имат ли стоки от новия каталог,ама щом няма много голям избор може и да не ходя.

# 5
  • Мнения: 2 171
Аз подкрепям казаното от Закорка. Наистина няма кой знае какъв избор, а цените бяха по-високи от тези на интернет сайтовете, които предлагат неща на Чиполино. Така беше преди 1 месец, но едва ли нещо се е променило.

Общи условия

Активация на акаунт