Имате ли обици?

  • 3 767
  • 34
  •   1
Отговори
Ами щом има тема за tatoo нека видим колко татковци са преживели и друг вид болка, освен направата на tatoo и семейния живот!

# 1
Аз лично имам две, като първата беше подарък от жена ми (е тогава оште бяхме гаджета),  а втората си я сложих като студент !

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
И аз съм с две. Едностранно  byeuu

# 3
  • Мнения: 5 539
Дано не засегна никого, но за мен обиците при мъжете са демоде. Приемам ги единствено ако мъжът е с по-артистичен стил на обличане и поведение или ако е от шоубизнеса.
За сведение мъжът ми също носеше обица на едното ухо, но отдавна я свали.
За някои професии просто е абсурд да носиш обици.
Лично мнение. Grinning

# 4
  • Мнения: 1 363
нямам нито една и няма да имам Wink
началото на 90-те си направих разни дупки на ушите.. там нали знаете - хеви метъл- аз умирам.. едно друго Wink ама не ми понася нещо.. аз халката си не нося непрекъснато... камо ли обеца.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 827
az imam piering na nosa... Wink z akompensaciq na majo stot na nego mu ne varvi  Cry

# 6
  • Мнения: 3 205
Има дупки на ушите, но не носи. Даже не съм му виждала обецата.
Аз нямам, поради ужасът ми към игли.
Хе, баба ми като съм била малка е искала да ми пробие ушите тайно от мама, но мама я надушила и я заплашила, че повече баба ми нямало да ме види. Така съм си отървала ушетата Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 2 232
И моят има дупки на ушите от едно време, като се запознахме още носеше, сега вече - не.Те вървяха в комплект с дългата коса, но вече и нея я няма.Не е причината в мен, просто времената се промениха Wink

# 8
Цитат на: lilita
Дано не засегна никого, но за мен обиците при мъжете са демоде. Приемам ги единствено ако мъжът е с по-артистичен стил на обличане и поведение или ако е от шоубизнеса.
За сведение мъжът ми също носеше обица на едното ухо, но отдавна я свали.
За някои професии просто е абсурд да носиш обици.
Лично мнение. Grinning[/quКои професии имаш предвид?
Аз работя като инженер в престижна чуждестранна фирма и си ги нося и двете  Mr. Green
Проблеми нямам никакви.

# 9
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Sea Father
Цитат на: lilita
Дано не засегна никого, но за мен обиците при мъжете са демоде. Приемам ги единствено ако мъжът е с по-артистичен стил на обличане и поведение или ако е от шоубизнеса.
За сведение мъжът ми също носеше обица на едното ухо, но отдавна я свали.
За някои професии просто е абсурд да носиш обици.
Лично мнение. Grinning[/quКои професии имаш предвид?
Аз работя като инженер в престижна чуждестранна фирма и си ги нося и двете  Mr. Green
Проблеми нямам никакви.


Хихи, имам усещането че с мъжа ми работите на едно и също място.
Да не би фирмата да е японска? Wink

# 10
Ех разкри ме
Да така е Л Grinning
Хи-хи-хи

# 11
  • Мнения: 1 975
има дупка на ухото моят хубавец, но не носи обеца разбира се....  Wink
носил е като е бил в high sсhool  Grinning  Laughing
tatuirovki + toj nqma  Wink

# 12
  • Мнения: 3 569
Навремето носех, сега - не. Имам 2 дупки на ухото, но не слагам обеци. Те и дупките са се запушили вече.

# 13
imam i az dve na y6ite no ne nosq obeci ot 10 godini nai malko Grinning  Grinning

# 14
  • Мнения: 871
Мъж с обици, колко неприятно Confused

Общи условия

Активация на акаунт