Втора бледа черта - не сме готови, сега накъде?

  • 4 744
  • 49
  •   1
Отговори
Цитат
zdraveite!znam 4e tova e forum za istorii, a az shte zadam edin malko glupav vapros,no mnogo se nadqvam nqkoi da mi otgovori.Dnes si napravih test Sure check i vtorata lenta be6e dosta bleda...vazmojno li e da sam bremenna.vsi4ki vie tuk si imate beb4eta,no az vse oshte ne sam gotova,s priqtelq mi se obi4ame,no oshte e rano...ta kakva e veroqtnosta da sam bremenna?i kakvi opastnosti krie aborta?Blagodarq vi predvaritelno!

здравейте!знам че това е форум за истории, а аз ще задам един малко глупав въпрос,но много се надявам някой да ми отговори.Днес си направих тест Sure check и втората лента беше доста бледа...възможно ли е да съм бременна.всички вие тук си имате бебчета,но аз все още не съм готова,с приятеля ми се обичаме,но още е рано...та каква е вероятността да съм бременна?и какви опасности крие аборта?Благодаря ви предварително!

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 17:27 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 1 205
Бледата втора черта по принцип може да означава бременност.
Утре сутринта с първата урина си направи отново тест.
Посети и гинеколог. Той най-добре ще ти обясни рисковете и ще те насочи.
Аз те моля преди да вземете окончателно решение да помислите. Бебето е дар и не бива с лека ръка да се отхвърля. Колкото и трудно да ви е няма неотгледано бебе, а това е нещо за което си струват лишенията.

Каквото и да решиш успех !

# 2
  • Мнения: 2 123
Здравей.
Съжалявам, че новината няма да те зарадва, но 99.9% си бременна. Ако сте 100% сигурни, че бременността ви е нежелана, единственото, което ти остава е аборт. Абортът сам по себе си не крие кой знае какви рискове /естествено, всяка оперативна намеса крие някакъв риск, но страхът "да не бъдеш повредена" е неоправдан/. Не забравяй да провериш каква кръвна група си. Ако си с резус фактор отрицателен си подсигурни инжекция Анти Д гама-глобули, която трябва д ати бъде бита до 72 часа след кюртажа, за да нямаш усложнения при следващата ти, дай боже щастлива бременност.
Тук всички жени искат бебета, но повечето все още нямат... В този ред на мисли те съветвам още веднъж да прецениш кое е най-добро за теб, преди да вземеш решение.Успех! Hug

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Според мен също си бременна.
Ако наистина е така ще имаш време от няколко седмици да помислиш какво точно искаш.
Аз също не бях готова за първата си бременност. Бях студентка в първи курс, току-що омъжена и без пари. Решихме да го оставим и сега си имам страхотен тинейджър. каквото и да решиш - успех!

# 4
  • Мнения: 9 063
Съжалявам Confused
Не се отчайвай, както са ти писали всички, прецени дали наистина искаш да го махнеш и когато сте напълно сигурни, действай. Не губи време, защото все пак си има срок, колкото по-рано, толкова по-добре. Ако се остави в ръцете на специалист, нма да има за какво да се притесняваш. Тук има няколко темички със координати на кадърни акушер-гинеколози, можеш да си избереш. Успех каквото и да решиш ! Прегръщам те Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
2рата ми чертичка беше доста по-бледа. Се не вярвах и правих няколко теста. Все положителни, и все по-бременна.
Няма да те разубеждавам за аборта. Двамата с приятеля Ви трябва да прецените кое е правилното решение за вас.

# 6
  • Мнения: 2 120
Аз съм противник на абортите, особено, когато жената не е раждала. поговори с приятеля си, обсъдете бързо нещата, за да имаш време да реагираш, ако ще правиш аборт. в толкова ранна бременност и при добър специалист не носи големи рискове.

Последна редакция: ср, 01 мар 2006, 09:18 от Сънчи - Пънчи

# 7
  • Мнения: 708
ZAPAZI SI BEBETO AKO IMASH DORI I MALKA VYZMOJNOST!!!!

# 8
  • Мнения: 2 123
Моля те, не преприемай никакви бабешки рецепти и лекарства, без да си се консултирала с лекар, защото именно това крие рисковете, за които ти питаш!!!

# 9
  • Мнения: 666
 След коя минута ти се появи втората бледа черта , ако е след 10 -та тестът е отрицателен , а и колко дни имаш закъснение , ако са по-малко от 10 дена изчакай и тогава си направи друг тест и отиди на гинеколог

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ако си бременна, обмисли нещата много добре  Naughty. Аз също не приемам абортите при нераждали жени. По принцип абортът е манипулация, след която ставаш почти веднага и си тръгваш, но като всяко нещо, и той крие рискове. Всичко се случва...
Наистина, неотгледано дете няма. А ако си мислите, че някога ще бъдете напълно готови за бебе... Все пак най- хубавите неща най- често стават случайно  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 13 200
Най-вероятно си бременна!
Каквото и решение да вземете, успех!

# 12
  • Мнения: 3 042
Най вероятно си бременна!
На мен когато забременях с малкия на първия тест ми се появи едва забележима втора черта. След няколко дни си направих друг тест и той си показа две еднакви черти.
Желая ти успех, каквото и да е решението ти!

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Точно с Sure Check установих бременността си и от някъде 5 мин слуд като го бях направила - бледа, едва забележима чертичка. Това са фактите.
А за бебето - много, ама много хубаво помислете и поговорете с приятеля ти по въпроса. Не е шега работа, отговорност за цял живот е, няма неотгледано бебе, но пък има много примери за двойки, разделили се именно заради поява на бебе или малко след появата му. За това ти казвам - помислете добре, стискам палци, каквото и решение да вземеш!

# 14
  • Мнения: 7 263
Най-вероятно си бременна!
Помисли много, много сериозно преди да вземеш решение - детето е нешо много важно и специално и не бива да бъде компромис или между другото!
Каквото и да решиш - смелост и късмет ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт