Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 5

  • 95 443
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 344
Е чак компот не,аз нали смених главата ,че старата протече и взе да пръска,та с тази съм пушила само  боро на деканг и то с глицерин,и златен тютюн на тооvap пак с глицерин.И честно да си кажа предните аромати едва се усещаха,заради глицерина знам ли.На 10 мл.сложих 20 капки.А от Вирджинията на 8мл.8к.

# 736
  • Мнения: 18 542
Simple Smile е ми дерзай тогава и наистина, иди в някой магазин и пробвай и вземи това което ти хареса.
Разреди макс-а ако ти е силен, ако ти епротивен, остави го за сега и го пробвай след 1-2 седмици пак, може да си промениш менинето за него.

# 737
  • Мнения: 1 344
Смених главата,че с нея и чистата база си е отврат.Найстина голям бъркоч.А как е ментата,като аромат на някоя от вас харесва ли и?

Последна редакция: чт, 29 дек 2016, 00:17 от renji

# 738
  • Мнения: 18 542
Напълно нормално Simple Smile
Ароматите, които не харесваш може да ги размениш с някой.

# 739
  • Виена
  • Мнения: 725
Леле,като чета премеждията на renji с ароматите,направо мога да се радвам,че открих моя от първия път  Blush.Сега направо ще ме е страх да опитам друго.Вчера най-накрая си намерих глави.За сега не посмях да си поръчам от китайския сайт,но може би ще го направя по нататък,че там цените повече ми харесаха  Flutter.То в тази Австрия винаги всичко е и по- скъпо.Моите глави тук си ги взех за 17,50,а в Германия  гледах,че ги има за 14,50 евро  Crossing Arms.Тъкмо си набелязвам и аз да си взема бази. Избрах си на Avoria-1000 ml.PG i 1000ml VG,и 150ml - 48mg Avoria Bunkerbase. Проблем ли е,че никотинът е толкова много мг.че нещо не намирам по-малко ?Въпреки прочетеното,реших да пробвам и аз този Maxx Blend -http://www.dampfsaft.com/shoproot/Lebensmittelaromen/Flavour-Art … -Aroma::1362.html,Миоки,prinzesata,на тази фирма ли ви харесва на вас,или бъркам Blush ?

# 740
  • Мнения: 1 344
Признавам си,че и мен ме е страх,от снощи изпарявам чиста база и хич не смея да пробвам пак от течностите,на новата глава Simple SmileСърце не ми дава.Но предполагам,че проблема до голяма степен си е в мен.Доста аромати,на сокове и бонбони и тн .не ми допадат,доста неща не обичам,та явно и затова ми е толкова трудно.

# 741
  • Мнения: 18 542
Леле,като чета премеждията на renji с ароматите,направо мога да се радвам,че открих моя от първия път  Blush.Сега направо ще ме е страх да опитам друго.Вчера най-накрая си намерих глави.За сега не посмях да си поръчам от китайския сайт,но може би ще го направя по нататък,че там цените повече ми харесаха  Flutter.То в тази Австрия винаги всичко е и по- скъпо.Моите глави тук си ги взех за 17,50,а в Германия  гледах,че ги има за 14,50 евро  Crossing Arms.Тъкмо си набелязвам и аз да си взема бази. Избрах си на Avoria-1000 ml.PG i 1000ml VG,и 150ml - 48mg Avoria Bunkerbase. Проблем ли е,че никотинът е толкова много мг.че нещо не намирам по-малко ?Въпреки прочетеното,реших да пробвам и аз този Maxx Blend -http://www.dampfsaft.com/shoproot/Lebensmittelaromen/Flavour-Art … -Aroma::1362.html,Миоки,prinzesata,на тази фирма ли ви харесва на вас,или бъркам Blush ?
Да, това е аромата  Peace
Няма проблем, че е висока концентрацията на никотина, нали се разрежда с PG/VG сместа. Аз използвам 72%. Колкото по-голяма концентрация, за толкова повече основна база ще ти стигне. По 1л PG и VG ще има да ги изпаряваш 2 години сигурно  Laughing

Скъпо е щото конкуренцията е по-малка с тия ограничения... много голяма тъпотия. Разбирам течностите да ограничат заради никотина, ама останалите неща... всичко е лобизъм и интереси ама не за здравето на хората ooooh!

# 742
  • Виена
  • Мнения: 725
Благодаря,Миоки.Тъкмо ще си реша проблема от към течности за 2 години напред  Flutter,и то само за 35 евро  Blush.Така ми излиза най-евтино.

# 743
  • Мнения: 18 542
Факт  Peace добър избор. На базите нищо им няма като стоят, а ако си правиш експерименти с аромати ще ти е спокойно.

Току що ми дойде пикото от фаста  dancing и ароматите за млечния шейк. Стискайте палци да се получи читав  Crazy Миризмата в пликчето е като на млечен шей  chef

# 744
  • Мнения: 1 344
Стискаме Миоки,дано да ти допадне звучи вкусно,но ти ще кажеш дали е такова в действителност.Сега отворих шушето на макс бленда и определено днес без да съм пушила никакви аромати и мирисала останових,че не е моя дори и на мирис,има някаква нотка която ме дразни.Но пък сега си дръпнах и от егото в която има деканг давидоф,охх така едно свежо ми стана има ми вкус на мента и ми се струва чудесен.Но едва ли ще е същото с пикото.То с егото и ванилията ставаше. Joy

Последна редакция: чт, 29 дек 2016, 13:17 от renji

# 745
  • Мнения: 18 542
Забърках, ама яко оплесках нещата. Вместо грамовете съм гледала процентите и стана една боза...  вместо 0,9г аромат шибнах 3гр и така с всички аромати newsm09. Сега не знам как ще я оправя  ooooh!
Лошото е че сложих целия ягодов аромат  Crazy

С различните изпарители различните аромати се усещат различно Simple Smile мода не е толкова от значение.

# 746
  • Виена
  • Мнения: 725
Стискаме,стискаме  newsm03,макар и да нямам съмнение,че ще ти се получи  Simple Smile!Опс,можело и да се обърка  Blush.
renji,майка ми изпарява мента,и каза че много и харесва.Но тя обичаше и ментолови цигари.Аз такова нещо не можеш ме накара да опитам,но и ментолови цигари мразех...

# 747
  • Мнения: 18 542
Ох, спасих положението, вместо 30мл ще си имам 100мл  Crazy hahaha А бе виках си нещо не е наред с толкова много аромат ама... Сега мирише много по-добре, не толкова силно, за това пък ужасно вкусно. 
На ягодов шейк с бисквити. Дано и на изпаряване да докара подобен аромат. Иде ми да го започна веднага, но първо ще трябва да отида да стъкмя едни палачинки за домочадието.

Аз ментол не обичам. Само чат пат по някоя ментолова цигара ме кефеше да изпуша, но като цяло не е моят аромат под каквато и да е форма.
 

# 748
  • Мнения: 1 344
Браво Миоки добре е,че оправи положението.И аз ментол не обичам,и ментолови цигари също.Дори в началото като го усетих в деканга и не ми хареса,но после като ми започнаха премеждията с ароматите,и някак останових,че то ментата си е супер Joy.Но е добре да отбележа,че аз го намирам ментолов Давидоф,но то може нищо ментово да няма Joy

Последна редакция: чт, 29 дек 2016, 14:16 от renji

# 749
  • Виена
  • Мнения: 725
Супер,браво Миоки 🙃!Мммм и много вкусно звучи,на мен определено ще ми хареса много !

Общи условия

Активация на акаунт