Обърнат режим-ден/нощ

  • 958
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 180
Оххххххх, бебенце Александър е на 1 месец и постоянно си мени режима! През деня- следобед не ми се събужда по 4-5 часа, а нощем не спи. Някакви идеи?

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 17:57 от Vivi

# 1
  • София
  • Мнения: 4 129
При нас беше същото първия месец. По цял ден спи - до 4 следобед. После цяла нощ реве и се носиме и люляме.
Майка ми ми помогна. Будеше го в 8 и не му даваше да спи много през деня. Нощно време беше уморен и малко по малко започна да спи като се будеше от време на време.

# 2
  • Мнения: 7 362
                  Ами не го оставяй да спи по 4-5 часа след обяд.Събуждай го за хранене и след това си поиграй с него,нахрани го и пак игара.Детето се развива най-добре ,когато контактува с околните.Винаги съм се дразнела когато ми даваха акъл да оставя децата си в креватчетата и да не им обръщам внимание.Е,по-лесно е така,но бързо са проговаряли,проходили и са станали по-самостоятелни от други ,които са се отглеждали сами в креватчетата.Това е мое мнение и не е задължително за никого.Просто споделям.Времето лети и сега и да искам не става.Всяко нещо си има определено време.Така,че използвай го дори да ти е трудно и да ти писва понякога.Всички сме тека или сме били така.

# 3
  • Мнения: 410
Търпение Aneliq Boteva-Boland бебчо сам ще се нагоди към режима си.А направо се чудя как е успяла Stryper да оправи режима така.Браво  bouquet
Моята бебка също беше така и то се проточи с месеци при нас.И аз пробвах да я будя ранп,да не и давам да спи през деня,за да спи през ноща но ефекта беше нулев и едно изнервено бебе.Накрая я оставих сама да си става когато иска и сега си лягаме доста късничко,но аз свикнах с режима и и да си призная по ме устройва smile3503
Друго не мога да те посъветвам,освен малко повече търпение или приложи метода на Stryper,може пък при теб да подейства както при тях.
Успех и дано бебчо си влезе в режима  bouquet

# 4
  • Мнения: 180
Ami i az go sybujdam za hrana, ama kak da si igraq s nego, kato nashiq pich zaspiva na shisheto i spi oshte 4 chasa! dano da se opravim

# 5
  • София
  • Мнения: 679
Мойта принцеса успя да се нагоди някъде след 4 месец. През деня можеше да спи по 5-6 часа без събуждане, а през ноща на всеки 2-3 часа се хранехме. Пробвахме какво ли не и накрая се предадохме. Сега вече сме на годинка и все още се будим през ноща, ама по-малко. Всичко което пробвахме не подейства, така, че не ти давам никакъв съвет, а ти съчувствам.

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това е характерно за първите месеци. Скоро ще се наместят нещата, само малко търпение.

# 7
  • Мнения: 10 758
Това е характерно за първите месеци. Скоро ще се наместят нещата, само малко търпение.
Точно.И аз съм на същото мнение.Всяко нещо с времето си.

# 8
  • Мнения: 3 537
Каката ми беше така,всичко пробвах, но не помогна.Просто изчаках да премине този период.

# 9
  • Мнения: 2 047
  И моята беше така през първия месец. Обаче не съм я будила по никакъв повод. Използвах времето за да се наспивам и аз.
  Към средата на втория месец тя сама почна да спи през нощта. Сега искам да спи през деня поне за час, но не става ...

# 10
  • Мнения: 258
Като малка и аз съм си била обърнала режима, но нашите не са предприели нищо и след около месец и нещо ситуацията се е оправила просто така.

# 11
  • Мнения: 379
и моя разбоиник беше решил да смени деня-с-нощ,но се справих,естествено всички около мен ми казаха да го оставя той щял сам да си разбере кога е ден,кога нощ,да ама не.Три дни се борих с него намирах всякакви начини да бодърства през деня и след моето упорство и инат се преборих. newsm44
Но станах терорист според близките ми smile3518

Общи условия

Активация на акаунт