Бодежи в корема

  • 6 617
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 146
Здравейте всички мами,
да ви питам от няколко дена имам едни боцкащи болки в долната част на корема. Понякога минават към влагалището или ануса. Не съм сигурна дали са раздразнени черва или нещо по-сериозно. Появиха се след като се наядох с една салата от зеле, моркови и ряпа[nacupvam se] и от тогава не мога да се оправя.
Тъй като по принцип си имам втвърдявания на корема от време на време се опасявам да не би да са болезнени контракции, макар че втвърдяванията и болките не са едновременно.
Болките не са силни и нетърпими, но не са и приятни.
Усещал ли е някой нещо подобно? Дали е нормално?

# 1
  • Мнения: 36
Аз също от време на време получавам такива боцкания, съпроводени с придърпвания, ама не съм им обръщала внимание. Най-добре е ако имаш някакви притестнения и тези боцкания продължават да се обърнещ към гинеколога си, за твое успокоение. Иначе аз чак сега като прочетох твоето съобщение се замислих за мойте, досега не съм им придавала значение. Но си мисля, че дори и най-незначителното смущение което изпиташ, трябва да го споделиш с гинеколога си.

# 2
  • Мнения: 36
Между другото да не си изкара по- рано някаква гинекологична операция, защото тези болки могат да се дължат и на това?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 146
Не съм изкарала операция, но имах кистозни яйчници, вярно беше преди 10 години, но десния е малко по-уплътнен и досега. А ти не се шашкай и моите са точно такива с придърпвания, но все си мисля че са от червата, август месец имах пак така, а  тогава се тъпчех с толкова плодове и зеленчуци, които дразнят колитите.
С доктора имам консултация другия вторник и тогава ще питам и него

Общи условия

Активация на акаунт