Е няма да готвя повече

  • 2 241
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Писна ми-само готвя и после всичко застоява или изхвърлям!
Замразявам за детето, защото готвя за всички и отделям за нея!
Но според моя хубостник *трябва да готвя по повече, за да не готвя всеки ден*!
Е, хубаво де, ама едно страхотно агнешко стои от събота, и невероятния ми боб със свинско ми се хили нагло от хладилника, защото си стои цял целеничък Twisted Evil А Стела не може да омете всичко, пък и не замразявам за месеци напред ooooh!

Пича яде нещо през деня и то все полуфабрикати, а аз сама не мога да опустоша две или три манджи от уикенда Sick

Обявявам СТАчКА #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 153
Позната история,понякога като застои нещо и като го хвъря ми става супер криво #Cussing out

# 2
  • Мнения: 4 176
Блазе ти. Аз пък имам друг проблем. Каквото и да сготвя, колкото и да е то- все не остава за утре. Евентуално ако остане, пък не е достатъчно и трябва да сготвя още нещо.
Порциите изобщо ен са малки. Например :500 гр. мръвка с праз. Еми изяжда се.
Ужас.

# 3
  • Мнения: 663
 Те не знаят какво искат тия мъже, в къщи също хапне веднъж от една манджа и другото остава-трябвало да готвя по малко, в малка тенджерка за едно ядене.Е , наготвих му в малка тенджерка , сега пък що толкова малко съм наготвила щяло ли да стигне #Crazy #Crazy

# 4
  • Мнения: 3 394
ох, мамица направо ти завиждам Peace
то и моят си похапва, но с тази суха храна през деня не си е работа ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 8 272
Заплаши го че ще му сипеш кутийка манжа за работа ... карай ан сухоежбините Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 447
При нас пък е по-друг проблема - нищо не яде цял ден и като се прибере се нахвърля на хладилника и се наблъсква с хляб + салам #Cussing out А това, дето съм си направила труда да сготвя, остава.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Арвен много позната картинка.
Аз през деня почти не хапвам, мъж и детето ги няма. Само вечер хапваме. По-лесно е обаче да се купят дюнери от спирката или нещо друго, или кръчма, ресторант и т.н. В хладилника в момента се мъдрят кюфтета в доматен сос и лазаня.
Джони оня ден каза "ядеше ми се лазаня", но не отвори хладилника да си извади Simple Smile
Ако знаеш колко пъти съм я обявявала аз тази гладна стачка Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 394
Ан мари, пращай към лондон кюфтетата с дом.сос,че лигите ми питокоха..........и без това съм му подкарала едн оруйно вино и чакам да чукне тука 1-ви март и да си закича мартеница Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
А един хубав стюард не искаш ли с кифтаците? Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Честита ви Баба Марта Simple Smile

Аз ша оставя Джони да да се назландисва още малко и "архивирам" готварската печка Simple Smile

# 10
  • Мнения: X
При нас пък е по-друг проблема - нищо не яде цял ден и като се прибере се нахвърля на хладилника и се наблъсква с хляб + салам #Cussing out А това, дето съм си направила труда да сготвя, остава.
И при нас е така-уж савмо два залъка,а пък после..."Аз нали ядох".Че и едно ядене два пъти не яде...абе ужас, Sickа като сготвя по-малко пък точно тогава ще е гладен....а върви му угоди....И аз искам да стачкувам,ама какъвто глад ме гони по-цял ден...а и децата трябва да хапват по нещо топличко

# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
Именно, аз на туй му викам "сухоежбини". Май не само в нашия дом е така.

# 12
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Вкъщи каквото сготвя, се изяжда. Рядко остава за другия ден. Мъжът ми не яде нищо по цял ден и вечер наваксва.

# 13
  • София
  • Мнения: 488
Каквото и да сготвя се яде веднъж/ наследство непреодолимо от свекървата/. Пък сме и претенциозни и не ядем на вън..... В общи линии УЖАС........ Но му измислих цаката- напр. останало е повече и има за още едно ядене- хоп във фризера и когато е добре забравено / след 10-ина дни/- хоп на масата......... А колко пъти една и съща манджа е била ту перфектна, ту " абеее, става"......  Така хем аз стачкувам, хем съм сготвила.........

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз затова и не готвя вече Mr. Green Mr. Green
Аз съм на диета, който е гладен, да си сготви сам, а и живеем със свеки Wink

Общи условия

Активация на акаунт