Въпрс към хранещите с мляко OMNEO

  • 3 184
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте!
Искам да ви попитам какви са изпражненията на вашите бебчета. Зная, че това мляко по принцип прави акото по-рядко, но все пак ми е нужен и вашия опит.
Усмихнат ден!!!!! Grinning

# 1
  • Мнения: 1 517
на колко месеца сте?
до като беше само на мляко му бяха кашести а това е нормално

# 2
вече е в третия, но от началото е на изкуствена храна. С Фризолак се запече ужасно и затова смених почти веднага млякото, т.е от 1-я м. е на Омнео, да, кашести са, но вчера ми се сториха доста по-рядки, та затова питам....
Благодаря за отговора:-)

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
И ние сме на Омнео, но ядем веч пюренца и кашички, така че не сме критерии за консистенция на изпражненията. Но ако си е само на мляко би трябвало да са си доста кашкави.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Моето бебе е на 40 дена , минахме по същия път -  Фризолак, ужасен запек , започнах Омнео и проблема веднага се реши. Определено изпражненията са по-редки,  откакто пие Омнео.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: flavi
Моето бебе е на 40 дена , минахме по същия път -  Фризолак, ужасен запек , започнах Омнео и проблема веднага се реши. Определено изпражненията са по-редки,  откакто пие Омнео.


ami ,i nie taka............No i tzveta e razlichen-zelenikav!!!!!!

# 6
  • Мнения: 3 153
Аз бях питала в друга тема, но май не проверих какво са ми отговорили Embarassed  Embarassed  и ще попитам пак:
Ние сме почти на месец и сме само на Фризолак, струва ми се, че бебо не му е комфортно да "ака" от него и се напъва и почервенява редовно през деня, та си  мисля че е в следствие от запек! Иначе пълни памперса 1 или 2 пъти в денонощие.
Според вас трябва ли да сменя млякото?

# 7
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Petinka
Аз бях питала в друга тема, но май не проверих какво са ми отговорили Embarassed  Embarassed  и ще попитам пак:
Ние сме почти на месец и сме само на Фризолак, струва ми се, че бебо не му е комфортно да "ака" от него и се напъва и почервенява редовно през деня, та си  мисля че е в следствие от запек! Иначе пълни памперса 1 или 2 пъти в денонощие.
Според вас трябва ли да сменя млякото?

1-2 пъти в денонощие е добре стига консистенията да не  твърда,защото когато е само на мляко трябва да е кашеста.Но чета че много бебоци се запичат от фризолака и на твое място не бих чакала да се стигне до там и бих сменила млякото.Ако имаш възможност мини на Омнео,по-скъпичко е от другите на пазара но е най-доброто в момента

# 8
  • Мнения: 3 153
Цитат на: karla
Цитат на: Petinka
Аз бях питала в друга тема, но май не проверих какво са ми отговорили Embarassed  Embarassed  и ще попитам пак:
Ние сме почти на месец и сме само на Фризолак, струва ми се, че бебо не му е комфортно да "ака" от него и се напъва и почервенява редовно през деня, та си  мисля че е в следствие от запек! Иначе пълни памперса 1 или 2 пъти в денонощие.
Според вас трябва ли да сменя млякото?

1-2 пъти в денонощие е добре стига консистенията да не  твърда,защото когато е само на мляко трябва да е кашеста.Но чета че много бебоци се запичат от фризолака и на твое място не бих чакала да се стигне до там и бих сменила млякото.Ако имаш възможност мини на Омнео,по-скъпичко е от другите на пазара но е най-доброто в момента


Мерси за съвета! Още утре ще му купя, а да каже някой къде го продават, защото аз да си призная не съм го виждала (или просто не ми е правило впечатление). И още нещо-тук се е писало друг път, че Аптамил също е хубаво, какво ще кажете за него?

# 9
  • Мнения: 1 517
навсякъде го има
и аптамил е хубаво мляко
но както излизат нови модели коли и всичко де така и млека затова ти казах че е най доброто в момента
/цената му е около 10лв ако си го вземеш от аксон е 8.70/

# 10
  • Мнения: 3 153
Цитат на: karla
навсякъде го има
и аптамил е хубаво мляко
но както излизат нови модели коли и всичко де така и млека затова ти казах че е най доброто в момента
/цената му е около 10лв ако си го вземеш от аксон е 8.70/


Аксон? Къде се намира?

# 11
  • Мнения: 1 517
аксон е вносителя на нутриция,аптамил,милупа продуктите за БГ
в сградата на енергото мисля че лозенец се пада ако изкаш по-късни или утре ще ти пусна тел на лични че GSM-a ми е в колата/дано де/

# 12
  • Мнения: 3 153
Цитат на: karla
аксон е вносителя на нутриция,аптамил,милупа продуктите за БГ
в сградата на енергото мисля че лозенец се пада ако изкаш по-късни или утре ще ти пусна тел на лични че GSM-a ми е в колата/дано де/


Да:) дано е там:) ОК, мерси ще чакам на лични. Иначе аз ще му купя утре да видя как ще му се отрази и ако е наред всичко ще се затичам до Аксон да му купя кашонче!

Общи условия

Активация на акаунт