Отговори
  • Мнения: 49
Решех да пиша по тази тема, защото това също е един от актуалните проблеми на нашето ежедневие  и най вече на родителите които са на работа по цял ден. Интересува ме вашето мнение за детските градини, не само като познания които нашите деца получават там, но и като материална база. Ако нещо зависи от Вас самите какво бихте променили или подобрили? Ще бъда щастлива ако получа повече мнения по темата. Успех на всички родители! Heart Eyes Laughing Peace

# 1
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ако имам по-големи финансови възможности бих подобрила материалната база - все пак моето дете е там по цял ден. Като познания - нямам никакви забележки.

# 2
  • Мнения: 382
Аз съм много доволна! Сина ми ходи там от тригодишен, сега е предучилишна. Важни са учителките, умението и желанието им за работа с деца. Педагозите, които обучават децата в групата са и страхотни хора, с огромно желание работят с децата, съответно и децата работят и ходят с желание. Подготовката е много добра, материалната база също е добра, но и да не е, винаги има начини. Едно лято госпожата съвсем сама беше нарисувала цялата стена ж групата с мотиви от приказки. Беше много красиво. Съвсем сама подготвяше и костюмите за различните тържества. Мога да кажа само добри думи за градина Hug

# 3
  • Мнения: 510
Ако имам по-големи финансови възможности бих подобрила материалната база - все пак моето дете е там по цял ден. Като познания - нямам никакви забележки.

И аз  така  Peace "Градината" ни е чудесна-учителките,директорката,децата  Wink


А също, бих въвела много по-строг медицински контрол при ежедневния прием на децата в ОДЗ,защото тая зима за първи път детето ми,което е много калено-мъкна няколко месеца стрептококи... и пи антибиотик за първи път от година, поради това,че се допускаха болни и от скарлатина деца,а мед.сестрата се скатаваше при направените забележки #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 4
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
И аз  така  Peace "Градината" ни е чудесна-учителките,директорката,децата  Wink


# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
Хайде и аз Simple Smile
Ако имам по-големи финансови възможности бих подобрила материалната база - все пак моето дете е там по цял ден. Като познания - нямам никакви забележки.

И аз  така  Peace "Градината" ни е чудесна-учителките,директорката,децата Wink


А също, бих въвела много по-строг медицински контрол при ежедневния прием на децата в ОДЗ,защото тая зима за първи път детето ми,което е много калено-мъкна няколко месеца стрептококи... и пи антибиотик за първи път от година, поради това,че се допускаха болни и от скарлатина деца,а мед.сестрата се скатаваше при направените забележки #Cussing out #Cussing out #Cussing out
newsm10

Офф: March, на сестрата детето е в нашата група и ми каза, че трябва да има две деца в рамките на седмица със скарлатина, за да има право да им вземе секрет. А скарлатината и варицелата се разхождат без да ги усетиш. От днес Ради е с варицела в къщи Confused

# 6
  • Мнения: 479
Здравейте!

И аз, като повечето от вас съм доволна от детската градина, която посещава Теди. Най-важното е, че той ходи с желание, връща се вкъщи весел и щастлив, харесва учителките си, има си приятелчета....

Но ми се иска малко повече обратна връзка -  да знам какво учат, какво рисуват, апликират.... Сега мога само да гадая по отделни реплики на Теди, който онзи ден, качвайки се в колата, ми каза: "Мамо, Христо Ботев е умрял за свобода. Какво значи Христо? А Ботев като доктор Ботева [нашето GP] ли е?" 

Общи условия

Активация на акаунт