Болките ниско долу в корема при бременност

  • 14 335
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета. Кажете ми нормално ли е да има болка в корема по време на бременност. В 7 седмица съм и се тревожа да не би да не е нещо наред. Другата седмица трябва да ходя чак на гинеколог. Боли ме от време на време ниско долу и на различни места. Слаба е болката и краткотрайна,но ме притеснява. Кажете..при вас как беше. newsm78

# 1
  • Мнения: 307
Аз също имах такива болки в началото. За твое успокоение поговори с лекаря си.

# 2
  • Мнения: 535
 ThinkingИ аз имам такива болки от време навреме,казаха ми че ставало от увеличаването на матката.Според мен не се притеснявай,но ако се тревожиш на консултацията питай гинекалога си! wavey

# 3
  • Мнения: 1 382
Дължи се на настъпващите промени в матката,според мен.
Лека бременност ! Flutter

# 4
  • Мнения: 3 042
Виж тази тема в нея става дума за същото - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78959.0;all.
Желая ти  лека бременност.

# 5
  • Мнения: 517
Simple Smile мерси, момичета

# 6
  • Мнения: 5 103
От разтягането на матката е Hug, но попитай и доктора ти за да си спокойна Peace

# 7
Моят съвет е да отидеш на лекар. Не чакай определеният ти час. Не значи, че нещо няма да е наред, но така ще си по-спокойна! С теб съм и ще чакам добри новини. Не се панирай преди да отидеш на преглед. Все пак трябва да си спокойна!  bouquet

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Според мен са подготвителни контракции не са страшни, напълно естествено е.

# 9
  • Мнения: 517
дано не е нещо страшно. Наистина може да е разтягане на матката.

# 10
  • Мнения: 10 758
И аз имах такива болки и при двете ми бременности.Също мисля, че е от разтягане на матката, но за твое успокоение по-добре поговори с лекаря.
Лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet!

# 11
  • Мнения: 5 228
Според мен са подготвителни контракции не са страшни, напълно естествено е.

Подготвителните контракции започват след 30-32 г.с.

# 12
  • Мнения: 380
Фукла , напротив, могат да започнат още в 6-тата седмица, но ще започнат да се усещат към средата на бременността около 20-тата седмица. Ето линк с повече инфо за тези контракции, които се наричат Braxton Hicks: http://www.babycenter.com/refcap/pregnancy/childbirth/156.html

муцка, подготвителните контракции по принцип не са болезнени. Усещането е сякаш корема ти се свива на топка и после се отпуска. При теб болката ниско долу е свързана с разтягането на матката. И при мен беше така, но доктора ми каза че е съвсем нормално. Не се притеснявай  Hug

# 13
  • Мнения: 554
При мен тази болка излезна, че е херния:( доста неприятно и все по- болезнено става.... и така до раждането , което се налага да е секцио. При мен болката беше ниско долу в дясно и първоначално си мислех, че е яйчник. След преглед при хирург  се констатира херният.

Аз ти препоръчвам да посетиш гинеколога си.

# 14
  • Мнения: 71
И аз имам такива болки,но ми казаха,че е нормално,но все пак се консултираи.За да бъдеш сигурна Grinning

Общи условия

Активация на акаунт