А за 3-ти март - статия за българите в САЩ

  • 1 144
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 398
Ще правите ли нещо специално за трети март -  вечеря или събиране с приятели.

Знам, че Васил Найденов ще пее в Торонто и Монреал този уикенд. Някой ще ходи ли. Аз бих отишла, въпреки че не съм му голям фен, но с това хлапче съм за никъде.

В Квебек Сити е имало вече сбирка на българите. Децата са правили мартенички, имало е БГ музика, но в общи линии е било скромно.


http://www.standartnews.com/archive/2006/03/06/theday/s4726_14.htm

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 05:10 от Poupon

# 1
  • Мнения: 1 147
В Сан Франциско има българска дискотека на 3-ти март, организирана от Орлин от www.visitbulgaria.com. А малко по-нататък (17-ти) идват и Мистерията на българските гласове. Иначе, май всеки по домашному, ние направихме мартенички, изпратихме ги, и утре ще се накичим  Grinning

# 2
  • Мнения: 392
Тук в Атина на 3-ти март ще се открива изложба на български художници. Брат ми също ще участва. Дано да е успешна за всички!

# 3
Ох, на мен много ми се искаше да направя нещо за 3-ти март, но за съжаление не можахме да намерим свободна зала за тази дата... А в къщи не мога да събера 30-ина човека (всички българи, които познавам тук). Мисля, че тази дата трябва да се отбелязва от всички българи, особено от тези, които са в чужбина!

# 4
  • Мнения: 508
За мен 03/03 е двоен празник-тогава е роден баща ми.Ще приготвя нещо специално за вечеря.

# 5
  • Мнения: 1 363
Aз ще си пусна химна и ще стана на него. След това ще се обадя в България на една от бившите ми стари приятелки и ще и се отчета Laughing
Само дето немога да реша, кога да направя ритуала - сутринта след кафето или вечерта след вечеря Grinning


# 6
  • Мнения: 464
МИсля да съчетая 3ти и 4ти. На 4ти имаме годишнина от сватбата, а на 3ти не ми се празнува много, защото много близка моя приятелка загуби баща си на 3ти март миналата година!  Sick

# 7
  • Мнения: 2 032
Чудя се дали не се мерна в посолството. Там винаги има тълпи. Ама не ми става особено празнично от тях. Ще видим. Ако обърна една ракийка и размахам байрака в градината, пеейки "Боят настана", би било много по-весело.

# 8
  • Мнения: 980
Тук се органиzира бг парти. В една гръцка дискотека Rolling Eyes. Миналата година бяха раzлепени обяви "българо_гръцко парти", а zа таzи неzнам как са го кръстили. Всъщност нямам още оформен план какво ще правим на трети, дали ще ходим на купона или ще си органиzираме нещо наше. Но и далеч от България, не мога да почувствам праzничната искрица Confused

# 9
  • Мнения: 2 952
Де да знам има ли изобщо нешо тука....като не общувам с  българи.....Поне  едно знаменце да имах да  турна  някъде символично вкъщи...за  друга година ще  се снабдя.....Иначе  тукашните са опасни .....като дойде  време , едни знамена се веят по ВСИчКИ балкони и по колите .... #CrazyОбаче  е хубаво така ...браво . Simple Smile

# 10
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
пупон, дай подробности за Васил Найденов - къде, кога точно?

Mama kenga, Васил Найденов ще бъде в Монреал на 11 март. На 4-ти е в Торонто. Билети се продават при Ева - 861-39-49, Галя 481-7277, Зара 288-0830, Таня Цанова - 868-1222 и при др.
Билета при предв. закупуване е 20 $ , а на самия концерт - 25 $

# 11
  • Мнения: 398
Мамо Кенга,

ходете, ако можете. Пак ще си е изживяване, да чуеш разни стари парчета, неговите на изус ги знаехме по онова време. Тръпка си е.

Аз днес се сетих за една негова песен. А в колко часа е този концерт - това пък не съм питала. Ама къде ти ще ходя с пеленаче. Освен да го оставя на мажо и да куфея сама.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 116
Нашето събиране по случай 1,3 и 8-ми март ще е днес, ето тук подробности, ако има и други мами от района на Сиатъл

http://www.seattle-bg.com/

# 13
  • Мнения: 233
Нашето събиране по случай 1,3 и 8-ми март ще е днес, ето тук подробности, ако има и други мами от района на Сиатъл

http://www.seattle-bg.com/

Tannita,

Там ще сме. Ще се видим! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 7 430
Нашето събиране по случай 1,3 и 8-ми март ще е днес, ето тук подробности, ако има и други мами от района на Сиатъл

http://www.seattle-bg.com/

Tannita,

Там ще сме. Ще се видим! Simple Smile



Да не забравите снимките Wink

Общи условия

Активация на акаунт