И ние на ясла от днес

  • 912
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Сега тръгваме към яслата, ужасно съм притеснена за Вики, ревне ли за мен и аз ще ревна Sad
Дано всичко е ок Praynig
Лек ден на всички  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
И да не заплаче... за теб не се знае Simple Smile Аз бях ревла и сърцето ми беше в гърлото. Всичко ще е ок    bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Ревни, но след като си тръгнеш Hug
Стискам палци всичко да мине добре и да имане един весел и спокоен първи ден в яслата! Heart Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честит първи ден в яслата! Да върви по мед и масло и никакви болести!!!

Аз плаках доста, Мони - не. Толкова ми беше криво първите дни, че не знаех къде се намирам. А на нея й хареса.
Ще видиш, че всичко ще бъде наред! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 537
Аз направо имам страхова невроза на тема първи дни в яслата!!!Каката ми много плачеше и изпитвам истински ужас, макар да знам че малката изобщо няма да плаче,тя отива при непозноти , без да се притеснява.Сигурно ще се наложи да пия успокоителни smile3521

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Честито тръгване на ясла!
Стискам ви палци да мине всичко по вода  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Стискам палци всичко да е наред. Пък дори и Вики да ревне - нормално е. Винаги първите дни има по малко сълзи и сополки. Важното е ти да се държиш Grinning А и на детето ще му е добре там - толкова дечица, занимания...

# 7
  • Враца
  • Мнения: 871
Стискам палци всичко да мине добре.Важно е бързи да го дадеш на лелките , за да няма време да се разплаче.Пък ти после си поплачи ,но нали знаеш все някога птиченцето ще излети.... smile3518

# 8
  • Мнения: 1 983
взех я към 12.15, плака доста като я оставихме, като дошла племенницата спряла и си играли, като я взех пак плачеше и хълцаше, гушкаше ме постоянно, много беше разстроена
иначе като я питах утре дали иска пак при децата каза " да ", ама ще видим, ако и утре е така ще рева и аз много Cry

# 9
  • Мнения: 8 505
И мен ме чака същото съвсем скоро... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 918
 Добро детенце  bouquet, да я нацелуваш Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 983
малко офф :
и ти нацелувай сърдития професор Heart Eyes, чакам ви на гости Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 5 468
Честито тръгване на ясла!
Дано свикне бързо и най-важното - да не боледува!!!

# 13
  • Мнения: 47 892
не се притеснявай,нормално е реагирала,аз първите дни ревях повече от детето,но гледай ако си разстроена да не го покажеш пред нея
иначе мойта след 2 год.на ясла и почти 2 на градина още помрънква сутри че не иска да ходи,но постои ли повечко в къши почва да пита за децата
чувала съм че е нормално също след2 3 седмици,когато уж е посвикнало детето да почне  да плаче ,то вече есвикнало ,но осъзнава че ще ходи там всеки денили нещо подобно
успех,дано бързо свикнете  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 153
взех я към 12.15, плака доста като я оставихме, като дошла племенницата спряла и си играли, като я взех пак плачеше и хълцаше, гушкаше ме постоянно, много беше разстроена
иначе като я питах утре дали иска пак при децата каза " да ", ама ще видим, ако и утре е така ще рева и аз много Cry
Оххх, същата работа и при нас-от вчера е на ясла:( Сега дори като пиша ми се насълзяват очите! Всички знаем, че е тежко и го приемаме, но само на теория. Не съм предполагала колко може да ми е мъчно да го оставям в яслата и да плаче! Мисля си, че ако продължи така няма да успея да се справя..........

Общи условия

Активация на акаунт