Училище за родители във Варна?

  • 767
  • 4
  •   1
Отговори
Някой знае ли къде провеждат такива курсове за родители във гр. Варна?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 452
Ами там където ходя на консултации и прегледи има такова училище.
Адреса е: ул. Битоля № 1, ет.1, ап. 3, МЦ Петинка Цветкова, а телефон: 635708.

Дано съм помогнала с каквото мога! Поздрави!

# 2
A kolko 4esto v sedmicata se pose6tava i kolko trae kursa  i gore dolo kakva e cenata,informativno da znam?Blagodaria ti za adresa Vif,mnogo mi pomogna,tai kato ot dosta vreme razpotvam nasam natam,rovia se v internet i ni6to ne otkrih,a imam goliamo jelanie da pose6tavam takav kurs Simple Smile!!!

# 3
  • Мнения: 4
Савсем наскоро научих че има такива часове за бъдещи майки в АГ-то всяка сряда от 15h, но все още не съм ходила. Следващата сряда ако е хубаво времето смятам да отида.

# 4
  • Мнения: 1 425
Савсем наскоро научих че има такива часове за бъдещи майки в АГ-то всяка сряда от 15h, но все още не съм ходила. Следващата сряда ако е хубаво времето смятам да отида.
Аз съм посещавала това училище и съм много доволна. Уроците ги води главната акушерка Светла Георгиева. На мен спецялно много ми помогнаха, защото научих много там. Когато дъщеря ми се задави веднъж и посиня нещото което си спомних от училището ми помогна да реагирам бързо. Интересно е и е полезно.
Има и гимнастика всеки вторник, която се води от физиотерапевткатта в АГ. Там учат бъдещите мами как да дишат по време на контракцийте  и дамото раждане, което също е много полезно.
Леко раждане и късмет.

Общи условия

Активация на акаунт