Цени-зъболекар

  • 1 648
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 497
Някой може ли да ми припомни какви бяха цените на пломбите в България?

Благодаря!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Ами зависи от пломбата..... амалгама, фотополимер, химически полимер. Колко е голяма? Дали се провежда лечение преди това? Какво лечение? от ........ абе 10-20 до 50

# 2
  • Мнения: 4 068
Теди аз понеже съм от зъболекарско семейство ще ти кажа.
ЗАВИСИ!

Значи първо зависи дали има лечение на зъба и какво.Второ каква е пломбата.Трето кой е зъболекаря.Щото цените навсякъде са различни.
При нашия зъболекар най-скъпата пломба е около 80 лв.Но това е с лечение и ако е плопитен зъб и то трикоренов..Иначе за фотополимерна пломба взима 25 лева.Ако е само кариесче излиза съм 30 лева.

Ако искаш ще разуча по-подробно и ще ти кажа.

# 3
  • Мнения: 1 497
Абе грубо ме интересуваше полимера.Мерси.

# 4
  • Мнения: 1 072
Tеди, колкото и да струват и колкото и да зависи от ле4ението и от зьболекаря, по си струва отколкто " по света". Wink Аз ли4но си лекувам зьбите само в Бг, доволна сьм и материалите са на ниво , и винаги оставам с добро впе4етление от докторите и работата им.
 Ама за ориентир 20 лева минимум Stuck Out Tongue .

# 5
  • Мнения: 1 497
не само заради цените, но аз съм свикнала да ходя при един зъболекар, който много ценя, а тук знам ли на кого ще попадна. Но вече предплатих, та се чудя дали да не устискам още малко.

# 6
  • Мнения: 596
Фотополимерните пломби при повечето зъболекари в София са към 25 лева.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
бе до пломба не стигнах - извадиха ми зъба САМО за 36.10лв  Shocked  Shocked  Shocked !
И 2 снимки за по-сигурно.  Close  Рекапитулация = 39.10лв.!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Ама не можеше ли някак да се спаси? Аз от година карам с половинка зъб доизграден, ама да си е моят. Като се досчупи, някой ден, ще слагам корона. Как така си даде зъбчето? Много ли болеше или какво?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Янтра
Ама не можеше ли някак да се спаси? Аз от година карам с половинка зъб доизграден, ама да си е моят. Като се досчупи, някой ден, ще слагам корона. Как така си даде зъбчето? Много ли болеше или какво?


непорастнал мъдрец с огромна дупка. Да - предлагаха ми лечение, но в крайна сметка пак щеше да се стигне до изваждане, само че двойно ако ме разбираш  Wink  Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт