Секцио и болки в гърба.

  • 2 649
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Незнам дали си внушавам, но имам чувството че от както ми биха упойката в гръбнака за секциото, започна да ме боли повече гръбнака. И преди ме болеше, но сега като че ли повече. И имам чувството,че мястото където са ме боднали с иглата, като си го пипна и го чувствам като натъртено. Има ли друг като мен или просто си ме боли от нещо друго.

# 1
  • Мнения: 1 464
Аз раждах с пълна упойка,не знам,защо не питаш лекар Rolling Eyes

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Секциото ми беше с епидурална упойка, но нямам такива оплаквания. Обърни се към лекар, при всеки е индивидуално.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Аз раждах с епидурална. Имах след раждането доста неприятни болки в гърба, но не от упойката, а от неправилна поза за кърмене първо, после от разнасяне на гюлето. Да чукам на дърво след няколко масажа вече не ме боли. Казаха ми, че са се били образували някакви неща, подобни на шипове, ма не точно. Пробвала ли си масажи?

# 4
  • Мнения: 429
Аз също имам болки и то предимно през зимата, на мястото където ми е поставена упойката.  Нямам чувството да е като натъртено, но просто си ме боли.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 791
Нямам грам болка, нито имах дори следващия ден сед секциото. Дори докато ми стоеше лепенката натисках върху нея и не усещах нищо. Според мене не е от упойката, може би е нещо съвсем друго.

# 6
  • Мнения: 5 790
И мен много ме болеше и аз си мислех, че е от упойката. Ходих на невролог и се оказа, че имам някакво леко прищипване или разместване, предизвикано от качването на килограми през бременността. Намести ме за 10 минути и от тогава не ме е боляло. Ако си качила доста кг /аз бях качила 30 кг/, доктора ми обясни, че се получавали такива болки.

# 7
  • Мнения: 2 353
И мен ме болеше и даже ме сърбеше известно време след това (месеци), обаче квато съм блейка, докато се наканя да отида ча-а-ак до поликлиниката мина. Ако не си такава несериозница по-добре отиди, де.

Общи условия

Активация на акаунт