Обличате ли момченцата с розови дрешки?

  • 2 964
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Въпрос към майките на момченца. Слагате ли на бебо розови дрешки. На мен някои ми казват - как може на момче да слагаш розови дрешки, но какво пък - той е бебенце и с розовите дрешки си стоим вкъщи, а като ходим навън - отгоре имаме космонавтче и не му се виждат. Е, естествено че като се стопли времето и ходим само по блузка, няма да слагаме розово, но за сега мисля, че няма лошо.

# 1
  • Мнения: 4 668
Да ти кажа честно , никога не бих го облякла в розово . Аз и в къщи гледам  да са му съчетани дрешките . Просто мене би ме дразнило . От самото начало си го обличам в момчешки дрехи  , чаршафите са му основно сини и т.н. В крайна сметка , след като на теб не ти пречи , на него със сигурност не му прави впечатление с какво е облечен . А ти защо имаш розови дрешки ?

# 2
  • Мнения: 7 837
На мен ми се струва неестествено и затова не съм го правила.

# 3
  • Мнения: 2 587
Аз имам момиче и вече мразя розово,че кой как дойде все розово ни подарява и гардероба е пълен с розово.Ако имах момче можеше и да ме кефи и не виждам лошо да го обличаш в розово след като ти харесва.

# 4
  • Мнения: 832
Да ти кажа честно , никога не бих го облякла в розово . Аз и в къщи гледам  да са му съчетани дрешките . Просто мене би ме дразнило . От самото начало си го обличам в момчешки дрехи  , чаршафите са му основно сини и т.н. В крайна сметка , след като на теб не ти пречи , на него със сигурност не му прави впечатление с какво е облечен . А ти защо имаш розови дрешки ?
Дадоха ми ги приятелки с момиченца. Не че ми харесва, просто ги имам и ги ползвам. Е сините и момчешки цветове естествено ни преобладават.

# 5
  • Мнения: 4 668
Ами ползвай си ги . И без друго ще бъдат порядъчно омазани , така че ... Аз вчера гледах , че последните 5-6 блузки които му купих преди няма и седмица вече всичките не приличат много на новички .

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и за вкъщи ми е странно Confused  но щом имаш дрешки за износване си ги носете щом искаш.
 навън  и без това все ме питат дали е моми4е или момче Grinning
аз имам мания, 4е ако по4не  да си играе с кукли или други подобни ще взема насила да го "объркам" Laughing

# 7
  • Мнения: 559
Аз имам момиче и почти винаги я обличам в синьо,харесва ми.Постоянно ме питат момче ли е,но на мен ми е все едно.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 658
На сина ми никога не съм му обличала розови дрешки!На дъщеря ми да!Лично аз за сина ми дори и в бебешка възраст не бих взимала розови дрешки от приятелки, но всяка майка си преценява!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Не съм го обличала и ще ми е много странно да е в розово,но бих пробвала да видя как ще изглежда Laughing

# 10
# 11
  • Мнения: 532
аз нямам деца,но това за розовото ми се струва глупав предразсъдък!!!
защо не?какъв е проблема?
не ми е ясно???
не е достатъчно мъжествено?за едно бебче?
или нещо се опасявате за сексуалността му?? #Crazy

# 12
  • Мнения: 559
аз нямам деца,но това за розовото ми се струва глупав предразсъдък!!!
защо не?какъв е проблема?
не ми е ясно???
не е достатъчно мъжествено?за едно бебче?
или нещо се опасявате за сексуалността му?? #Crazy
Това ми хареса.

# 13
  • Мнения: 135
Да ти кажа честно , никога не бих го облякла в розово . Аз и в къщи гледам да са му съчетани дрешките . Просто мене би ме дразнило . От самото начало си го обличам в момчешки дрехи , чаршафите са му основно сини и т.н. В крайна сметка , след като на теб не ти пречи , на него със сигурност не му прави впечатление с какво е облечен .

# 14
  • Мнения: 1 382
По принцип не,но миналия ден взех комплект 5 бодита,от които едното е розаво,поисках да ми го сменят,но всички имаха розаво и така,не че не можеха,но ми се направиха на интересни,така че единичен случей в розово  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт