Посещения на фризьор по време на бременност?

  • 2 622
  • 18
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Ще ставам мама и съм 12 г.с искам да попитам по опитните мами до каква степен вреди боядисване на коса и посещения при фризьорката и до кой месец може да се посещава. Проблема е че не мога да си изоставя така косата, скоро се изрусих, а косата ми е тъмна и ще е ужасно ако поне 1 път в месеца не посещавам фризьорката  Thinking А не искам да вредя на бебчо  Naughty

# 1
  • Мнения: 1 544
това с изрусяването е малко кофти защото си изисква доста потдръжка а и миризмата на обезцветителя е страшно силна което мисля че не е добре за бебето.  До колкото знам не е желателно да се боядисваш поне до края на третия месец. Аз през бременноста само ведъж съм си слагала обикновенна боя иначе ползвах шампоан оцветител или безамонячната на лореал.

# 2
  • Мнения: 1 006
Опитай да се въздаржиш от изрусяване поне в първите три месеца.http://www.bg-mamma.com/site/content/view/969/37/

# 3
  • Мнения: 7 640
стига да не ти става лошо от миризмите- няма проблем Grinning

# 4
  • Мнения: 245
Като бременна си правих кичури,но не ми хвана боята.Не съм презубедена,както и за подстригването....Педито и гениколога не реагираха в опозиция Peace

# 5
  • Мнения: 1 622
Ами много е възможно да не можеш да си боядисаш косата, или поне не достатъчно успешно, заради хормоналните трансформации, които претърпява организмът ти. Моят съвет е по-скоро да опиташ да потъмниш цвета на косата си и да го поддържаш с оцветяващи балсами без амоняк (например на Лонда, те са на растителна основа). Успех!

# 6
  • Мнения: 517
След третия месец ли е добре да се боядисваме? Аз с черна боя искам да се боядисам.

# 7
  • Мнения: 35 951
посещавай го спокойно, стига да не ти е лошО!

# 8
  • Мнения: 5 246
Не мисля че има проблем  Peace
Много ми е странно като прочета така тема. Това че сте бременни означава ли че трябва да спрете да си поддържате външния вид  newsm78

# 9
  • Мнения: 5 391
посещавай го спокойно, стига да не ти е лошО!
Peace и аз съм на това мнение

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 133
През цялата бременност се подстригвах и боядисвах. Не ми ставаше лошо и ми хващаше боята...

# 11
  • Мнения: 27 524
Няма проблеми  Peace

# 12
  • Мнения: 2 142
Ходи си на фризьор спокойно, ако не ти става лошо. На мен ми става, ама търпя, какво да правя, няма да ходя като дропла. А и освен това новата прическа ми дава по-голямо самочувствие, а сега имам нужда от него.

# 13
  • Мнения: 903
Аз си ходя постоянно и нямам намерение да спирам ...и за боядисване и всичко останало.И после наистина се чуствам чудесно.

# 14
  • Мнения: 5 103
Боядисвам се всеки месец от началото до сега Hug с Черна боя, но БЕЗ АМОНЯЧНА.

Общи условия

Активация на акаунт