Фитнес за бременни - "Красиви докато чакате бебе"

  • 716
  • 11
  •   1
Отговори
Помислих си, че това филмче ще е най-полезно за потребителите (-ките) на този форум, така че ще оставя едно линкче към него тук. Филма е озвучен на френски език, надявам се това да не е голяма пречка, въпречки ,че освен визуално показване на упражненията, се дават и обясенения от инструктор.


Връзка: Belle En Attendant BB (Beautiful While Waiting For Baby)

Всично най-хубаво Ви желая !

# 1
  • Мнения: 2 142
Много благодаря за линка вече си свалих гимнастиката. Така ще мога и у дома, когато имам време да се раздвижвам поне за час.   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 805
 ЕХЕЕЕЕЕЕЕ и аз сега ще го сваля  Peace че освен движението по клавишите на клавиатурата друго май неправя  Embarassed

# 3
  • Мнения: 7 640
ама май вече не се отваря

# 4
  • Мнения: 1 097
Цитат
Темата или мнението, което търсите, не съществува
  newsm45 Дайте пак активен линк или направо към филмчето, много моля.... Praynig

# 5
# 6
  • Мнения: 5 103
Ее супер е сега ще го сваля Hug

# 7
  • Мнения: 1 097
Благодаря fapua   bouquet

# 8
  • Мнения: 7 430
А може ли и за такива, които не са в Бг да дадете линк Praynig
От датата не мога да свалям  Cry

Мерси  bouquet

# 9
  • Мнения: 265

 и аз искам да  кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ за линка(от  дълго време  търся нещто подобно)    bouquet  ,но имам малък проблем-нищо не разбирам от френски,та се чудя,дали някои има информация-случаино някаде да се намира сащия фил или подобен на английски.Хубаво е когато се прави тази гим. всичко да се пражи  ПРАВИЛНО.
 Благодаря ви предварително !
Лека и безболезнена бременност  Heart Eyes

# 10
Филма съм го свалял от eDonkey мрежата, на друго място не знам къде може да го има. Точно този филм не знам дали ще го има дублиран на английски, той си е френски все пак, но ако намеря нещо друго подобно ще го кача, засега само това открих.
Лек ден Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 097
Ако намеря някой дето да знае френски бих направила субтитри на БГ. Ама нищо не обещавам... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт