Първи сън

  • 425
  • 7
  •   1
Отговори
Още от периода на"ангелската усмивка"-когато бебето е нахранено и спи доволно- ми е любопитно какво сънуват малките хора. На 2год и 3 месеца моят син ми "разказа" първия си сън: Без да искам следобяд го събудих, той се разплака сърдито със сълзи и ми каза,че си иска бебето кученце, била съм му "спукала" бебето кученце. За справка-предишния ден го заведохме на гости при наша приятелка с 6 малки немски овчарки на 3 седмици и голяма игра падна. При вас, мами, как е?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
И моята сънува. От 1-2 г. разказва и по някой сън. Днес сутринта хич не й се ставаше, защото сънувала, че е с баба си и братовчедка си на Витоша и си правили пикник. Често казва, че е санувала нещо лошо, но не помни какво.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
И Таня сънува - снощи се смя на сън и двамата с баща и се събудихме, а тя се превива от смях и си спи  LaughingМного сладка беше Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 405
Всички сънуваме! Grinning Но не винаги помним сънищата.

# 4
  • Мнения: 1 134
Бяхме в една сладкарница със страхотни живи цветя, вкл. портокалово и маслиново дърво. И цяла нощ след това, дъщеря ми "береше" насън с протегнати към тавана ръчички.Simple Smile))

Много често се е смее насън, понякога се случва и да плаче...

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Васи преди няколко нощи викаше "Не лоша Нени, не лоша..." Нени е Дени, каката.
То крушката си имала опашка - госпожата в яслата я питала лоша ли е Дени. Явно много се е впечатлила, щом и на сън я защитаваше.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 718
Разбира се, че сънуват децата. Но Дияна не ги помни.
Снощи например, като се върна от градината, се опитваше да ми разказва какъв лош сън сънувала. Нацелувах я и само казах "мамо било е само сън".

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Редовно говори нещо и се смее или проплаква, но още не ми е разказвал. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт