Господ ме наказва!

  • 3 269
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
момичета, както знаете голям шаш падна като видях двете чертички. goodandevil

Днес се събудих с кървене! То при мен е нормално , защото имам двурога матка, ама сърцето ми се сви инстинктивно!
Всичките ми проблеми се решиха и сега немога да спра да се обвинявам, че ако недай боже не го задържа еееееееее сама съм си виновна!
  Sob
На мъжлето ми усмивката угасна а аз вече знам какво искам, но сигурно е твърде късно!
Стискайте ми палци! Ак оискате де , защото аз не го заслужавам!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Спри да се самообвиняваш, така не си помагаш Sign Exclamation
Ще ти стискаме палци да се случи това, което наистина силно желаеш.
Горе главата и успех, каквото и да се случи Sign Exclamation

# 2
  • Мнения: 5 228
Стискам ти палци всичко да е наред! Моля те, не се обвинявай - по какъв начин би могла ти да си виновна!? Аз четох предишните ти постинги,  и не съм останала с впечатление, че не си щастлива от това, че си забременяла, или пък че съжаляваш . . .  Както ти сама си написала, имаш обективна медицинска причина за кървенето, така че недей да си мислиш лоши неща и се успокой! Всичко ще бъде наред!

# 3
  • Мнения: 5 539
Виж, мила, не си мисли глупости сега!
Вярвай, че всичко ще бъде наред. Не се обвинявай за съмненията които си имала. Те са нещо нормално, защото животът който живеем е толкова несигурен. Не би била добра майка, ако не се беше замислила за това, дали ще можеш да гледаш и второ дете.
Сега бъди спокойна, обади се на доктора си и си почивай докато не ти каже какво да правиш.
Ще се моля на Бог всичко да е наред и да си изкараш една нормална бременност, а когато му дойде времето да се похвалиш с втора рожба.

# 4
  • Мнения: 689
Мила спокойно, защо така се обвиняваш, това дете ще расте в теб, никави черни мисли, отиди на лекар и стискам палци да е наред всичко!

# 5
  • Мнения: 4 358
Не се самообвинявай! Разбира се, че не си виновна!
Дано всичко с бебчето е наред! Много силно ти стискам палци!
Успех, мила!

# 6
  • Мнения: 645
много силно ти стискам палци всичко да е наред!
и мисли за хубави неща!

# 7
  • Мнения: 4 212
Ybag,
много ме разстрои Sad ,още мове4е като говориш така.Ти специално си от жените, които заслужават да станат Майка.
Предполагам си на лекар днес¬стискам палци и искам да се похвалиш Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 8
  • Мнения: 8 769
Ybag,
Иди на лекар и се успокой. Тая паника,чв която изпадаш няма да доведе до нищо добро. Виж съпруга ти колко е бил щастлив. Отпусни се!

# 9
  • Мнения: 390
Ybag, късмет ти желая от все сърце, кураж и се опитай да се успокоийш, не знам дали ще е утеха, но на мен ми казаха (когато ми се случи), че спонтанен аборт се получава обикновено при първа бременост (а при теб не е така) или ако си имал и други спонтанни аборти преди, така че това кървене може да не е фатално

# 10
  • Мнения: 910
YBag, не се притеснявай, защото това само вреди, а и не се знае дали има причина за притеснение. Знаеш, че някои бременни жени изкарват цветна бременност - кървят първите няколко месеца от бременността. Предполагам знаеш, че ако не дай си боже нещо стане, то обикновено е за добро, защото тялото изхвърля нещо, което не се развива нормално. Не искам да те плаша и не ти го пожелавам! Просто не се притеснявай излишно. Отиди на доктор. Пожелавам ти много късмет и здраве! На бъдещото бебче също!!!

# 11
  • Мнения: 2 274
Хайде сега... След толкова палци дето ти стискаме и мнения ЗА бебо, просто няма друго вариант освен този - ВСИЧКО Е НАРЕД!!!!

# 12
  • Мнения: 3 334
и аз ти стискам палци,не се притеснявай и аз прокървих стабилно когато бях на 5 седмици,но било е писано и износих дъщеря ми без проблем.Горе главата и като се върнеш от лекар сподели какво е станало!

# 13
  • Мнения: 3 376
Недей да разсъждаваш така, мила! Самият факт, че сега си на ръба на отчаянието заради прокървяването, показва, че си достойна за майка на малкото същество, което расте в тебе. Между другото, замисли се и от такава гледна точка: това може би не е Божие наказание, а знак, който да ти помогне да разбереш искаш ли бебето или не. А като гледам сега колко си отчаяна, май е ясен отговорът...

# 14
  • Мнения: 3 205
Цитат на: Godzilla
Хайде сега... След толкова палци дето ти стискаме и мнения ЗА бебо, просто няма друго вариант освен този - ВСИЧКО Е НАРЕД!!!!


  202uu

Общи условия

Активация на акаунт