опасно ли е

  • 1 049
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте на всички.имам един такъв въпрос:Крие ли някаква опастност преглед с опипване на матката в третия месец newsm78

# 1
  • Мнения: 237
Абе , ако не се налага спешно, я по-добре го прескочи.Мога да ти разкажа разни случки,но не са лични.А и вече писах по една тема не много весели неща и после ми стана съвестно.Късмет,каквото и да решиш и само хубави неща ти пожелавам Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, определено е опасно! Свеки има аборт така.
Знам, че не е хубаво да  ти се говорят такива неща, но по-добре да ти кажа, отколкото да се случи нещо такова.
При тия ехографи, дето ги има в днешно време, е безумие да бъркат при бебето.

# 3
  • Мнения: 2 040
Опасно е, да ... не е за препоръчване ...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 217
Това се прави в много краен случай и много внимателно.
Не е препоръчително при установена бременност да се провежда такъв преглед. Вече е 21 век и си има ехографи за тази цел.
Това ми го каза лекарят, който ме изражда в болницата.

# 5
  • Мнения: 125
Най добре не ходи на такъв преглад.Много често жените прокървяват,а понякога и много боли.Казвам го от личен опит.Аз,когато разбера,че съм бремена ходя само на екограв.Там се вижда всичко.Успех.

# 6
Много благодаря на всички за отговорите който ми дадохте и много ми помогнахте  Hug   bouquet Още веднъж Благодаря

# 7
Искам да ти напиша нещо в подкрепа на момичетата и затова, че си взела правилното решение. Майката на моят съпруг е мед. сестра и ми каза в никакъв случай да не приемам подобен преглед. В много случаи се стигало до аборт! Така, че ехографа върши достатъчно добра работа!
Лека бременност! Two Hearts

# 8
  • Мнения: 6 164
А защо се прави такъв преглед? newsm78

# 9
  • Мнения: 559
Абе,по-добре да не те бърникат.

# 10
  • Мнения: 1 006
И аз съм чувала,че не е хубаво да ти бърникат.Ако няма сериозна причина не давай,възможно е да се увреди плода.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А аз знам че в никакъв случай не се прави такъв преглед по време на бременност,освен преглада за разкритие в деветия месец newsm78

# 12
  • Мнения: 516
Ако не е много наложащо, не си прави такъв преглед, не е хубаво за бебо Naughty

# 13
  • Мнения: 287
И аз така знам че нее хубаво да се прави такъв преглед, освен ако е вного наложителен.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт