достатъчно ли е млякото в зеленчуковите Ганчев?

  • 466
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
мамита,

започвам да давам на бебчо зеленчукови Ганчев наобед и се чудя достатъно ли  е вътре млякото, дали ще го държи сит 3-4 часа?

кажете, моля ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Пробвай  Wink

Ако не,винаги можеш да бутнеш 1- 2 м.л.,аз така правя,даже 3 слагам и сме ок за 4 часа,но аз купувам без мляко вътре.

А и нали знаеш - децата са различни,не ядат "под калъп" - за едни ще е достатъчно,за други никак даже... Grinning

# 2
  • Мнения: 1 150
аз мляко не съм добавяла а Вики си издържаше повече от 4 часа.Сега му готвя но пак не добавям мляко

# 3
  • Мнения: 8 505
И аз не съм добавяла мляко в пюретата.И купувах задължително безмлечни пюрета.

# 4
  • Мнения: 3 042
Аз не съм добавяла мляко в пюрето на  синът ми, когато беше на вашата възраст . Те го засищаха и така, дори и повече от 4ч.
 PeaceНо ако бебчо огладнява по-бързо няма проблем да добавиш мляко.

# 5
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз също не съм добавяла в зелн.пюре,но като е гладно детето дай му го отделно

# 6
  • Мнения: 7 640
при мен издържа без проблем

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не съм добавяла мляко в пюретата, засищаха го повече време отколкото АМ

# 8
  • Мнения: 1 464
Аз не съм давала тези на ганчев ,правех домашни но винаги добавях мляко защото всички хранения на бебе на тази възраст трябва да съдържат белтъчини.Тоест или мляко или месо или сирене.Особено пък тези пюрета на ганчев представям си колко мляко съдържат Sick

# 9
  • Мнения: X
На вашата възраст не съм добавяла, засищаше си я. Ако пък детето ти огладнява бързо, нищо не ти пречи да слагаш 1-2л. адапте, но мисля, че нам да има нужда Wink

# 10
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
в началото винаги слагах АМ вътре; все ми се струваше недостатъчно мялкото ,а и му идваха гъсти пюретата и по този начин ги разреждах;
сег, мисля, няма нужда повече от толкова АМ Peace

Общи условия

Активация на акаунт