Добър козметичен салон Лозенец

  • 4 349
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте момичета, ако има живеещи в Лозенец, моля препоръчайте добър козметичен салон (козметика/педикюр). Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2 653
Аз също съм в Лозенец, но си ползвам козметичката в Поли стил на бул. Васил Левски, близо до Попа.Там ходя и на фризиор- много съм доволна.Там има и маникюр, но в другия техен салон на пл.Журналист предлагат и маникюр и педикюр- маникюриската е внимателна, прави и чудесни масажчета, докато нанася разни кремове по ръцете/краката.

# 2
  • Мнения: 30
Мерси, фиона. А къде точно на Журналист се намира салонът? На самия площад ли?

# 3
  • Мнения: 5 647
На фризьор ходя в салон "Мания" на Милин камък. Много съм доволна. Има и козметичка, но още не съм ходила при нея.

# 4
  • Мнения: 554
Аз посещавам салон Fresh. Намира сена Св. Наум ... след Хемус малко по посока семинарията от страната на Хемус. Много съм доволна ... имат не само фризйори.. а и гримьорка, маникюристка, козметичка, солариум , целутрон. Не е никак скъпо - подстригване 8 лв.  Аз съм доволна доста:)

# 5
  • Мнения: 5 647
Аз посещавам салон Fresh. Намира сена Св. Наум ... след Хемус малко по посока семинарията от страната на Хемус. Много съм доволна ... имат не само фризйори.. а и гримьорка, маникюристка, козметичка, солариум , целутрон. Не е никак скъпо - подстригване 8 лв.  Аз съм доволна доста:)

Да, знам го този салон, но никога не съм ходила. Той е сравнително нов.

# 6
  • Мнения: 93
Има много добър салон, казва се Donna/Uomo в Лозенец. Намира се на пресечката на Хр. Смирненски и Вишнева, на партера на една жълта нова много гетска кооперация. Там ходих на фризьор. МНого е добра. Казва се Валя. Имат и много козметични процедури. Била съм и на почистване на лице и на кола маска. Спрях да ходя, че вече ми е далеч.

# 7
  • Мнения: 2 653
Мерси, фиона. А къде точно на Журналист се намира салонът? На самия площад ли?
Не, на Цанко Церковски- 100тина метра навътре, от дясно.

Общи условия

Активация на акаунт