Има ли друга профилактика?

  • 816
  • 6
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Имам следните терзания: Преди 1,5 трябваше да прекъсна бременност със Spina Bifida и аницефалия  Cry. Сега пак мисля за бебе. Лекарката ми изписа Фол.Кис. и Вит.Е. Чудя се дали е достатъ4но ooooh!. Според вас имали нещо друго за профилактика??

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 199
В каква доза ти изписаха фолиевата? Аз правих генетично излседване и тъй както има  някакво нарушение, което може да доведе до Спина бифида ми изписаха neofolic forte поне 2 месеца преди започаване на опитите

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
От нормалната неофилик 0.4мг. Останали сами 3-4 дражета. Дали да не си купя от тази по 0.5мг? Rolling Eyes

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 199
neofolic forteto e 4 милиграма, a другата е 0, 4. Какво ти казват гинеколозите>
Попитай ги направо за тази по-високата доза

# 4
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
За друга профилактика не знам,но според мен неофолик,ако ти е казала по 1 на ден е недостатъчно.
Аз съм бременна,при предишната ми бременност нямаше такъв проблем,а сега доктора ми предписа неофолик по 3 на ден.
При положение,че си имала проблем точно с това,дозата ми се вижда ниска.Попитай и друг лекар!
Няма страшно да пиеш и повече,тя не се натрупва.

# 5
  • Мнения: 3 760
За профилактика на spinа bifida се пие Neopholic forte-4мг. Препоръчва се по една таблетка дневно от 1 месец преди забременяването до третия месец от бременността /вкл./. Но все пак трябва да се консултираш с лекаря. Иначе нормално се пие 0,4 мг.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Благодяра за отговорите моми4ета! Минавам на високата доза!!! От вси4ко което из4етох разбрах 4е неможе да ми навреди. Когато един ден се появят  EFP  Praynig Praynig Ще говоря пак с лекар дали да я намаля.

Общи условия

Активация на акаунт