БЛАГОДАРНОСТ

  • 985
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 384
Искам да изкажа публичната си благодарност към един лекар-на първо място човек и страхотен специалист.Става дума за д-р Иван Иванов-детски невролог към университетска болница-Пловдив.
Този човек отдели цяла седмица в частния си кабинет,за да направи на детето ми видео-еег,като сме ходили сутрин,следобед,късно вечер,дори и една цяла нощ.Накрая успя да регистрира много пристъпи и изследването приключи успешно.За сведение-за същото това,в София ни отделиха 3 часа,защото приключвало работното време на сестрата.Толкова време им отне и да напришат лист за приемане,за да си вземат клиничната пътека.За нас,пациентите,не винаги големите имена и слава са важни,важно е и човешкото отношение към проблема ни.
Поклон пред д-р Иванов.Благодаря му за търпението,отзивчивостта и желая на него и цялото му семейство много,много здраве!Не мога да се въздържа да не го изкажа публично-нека се знае,че има все още добросъвестни лекари.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравей!  bouquet  bouquet  bouquet

Толкова се радвам че сте успели да направите така необходимото ви видео ЕЕГ.Хубаво е че все още има и лекари на които може да благодарим. Аз така бях ужасена,когато ми разказа как са се отнесли с вас в София и се молех, никога да не се налага да ни правят на нас такова изследване. И сега продължавам да се моля за същото, но ако случайно ни го поискат ще знаем къде да отидем и на кого да разчитаме.

Останаха ли още изследванияоито трябва да правите и да изпратите в Париж?
Ние с Мими имаме малки хубави новинки - изби първото зъбче и няколко пъти вече казва "гу" и "ги".
Иначе продължаваме ходенето по мъките с лекарите и различмните им мнения за всичко. Трябва да разчитаме на интуицията си преди всичко.
Хиляди поздрави в къщи и целувки за вас мили момичета!!!!

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
а защо изказваш благодарност тук?
нали има бели и черни списъци?

# 3
  • Мнения: 384
Catnadeen,    пиша тук,защото детето ми е с епилепсия и умствено изоставане и мисля,че това е форумът.И друг път съм писала,а и се познавам с някои от майките.
Нанди,безкрайно се радвам за теб и Мими.Иска ми се да ми пишеш подробно за вас в пощата.
Момичета,извинете ме,ако темата и била неподходяща.Просто исках да споделя,че направихме една успешна стъпка-засега.
Не влизам често,но ви имам за много близки по съдба.Искрено се надявам да успявате по-бързо от мен,защото моето ходене по мъките датира от 12 години.
Желая на всички ви много търпение и сили,за да се справите с проблемите.И вяра!
Поздравявам ви!   мами

# 4
  • Мнения: 462
Според мен няма подходящи и неподходящи теми! Това за което пишеш е много хубаво и аз се надявам все по-често да можем да се хвалим с такива доктори в нашата мила Родина. Стискам палци и лечението да протече добре.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
виж извинавй за въпроса - но просто не те познавам, и това ми се стори някак - като реклама.
Радвам се за теб и дъщеря ти, и че нещата са минали добре. разбира се ако ни пишеш и  в отчетната тема - предполагам ще радваш още повече момичетата които те познават.
бързо възстановяване!
и честно казано повече ме вълнува, че вие сте добре - разбирам те за благодарностите, но наистина те биха били по-ценни в белия списък - там хората влизат да видят нечие име за съвет - дъ ходят или не при него. затова реагирах така на темата ти. и затова беше съвета ми - и той си остава - ако си доволна - напиши го в съответния списък.
НО е страхотно, че и тук писа - мами с вашия проблем да могат да се ориентират към специалиста.
можеш да напишеш какво точно ви е правил - да може нуждаещи се да разберат що за специалист е и с какво ви е помогнал.
Успех и се надявам, че не си се обидила - но от поста ти не става ясно нищо освен само благодарност - ясно става, че имаш причини да я пишеш, но не и защо точно в нашия форум, а не в здравния.

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Много се борих със себе си...
  Но тъй като темата е озаглавена "Благодарност" и не искам да провокирам ненужни за този форум спорове, ще се въздържа тук да изразя мнението си относно д-р Иван Иванов. Направих го вече в седмичната тема.
  Само ще кажа, че истински се радвам, че той помага всеотдайно на много от пациентите си. Дано да го прави за все повече хора!
  Мами, стискам палци лечението при вас да даде добри резултати и скоро да се похвалиш с тях!
  Поздрави!

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мами, кутията ти е пълна с входящи съобщения и не мога да ти пратя инфото, което искаше!

Общи условия

Активация на акаунт