"Защо не!" по Канал 1, ПОНЕДЕЛНИК, 9:45 - Тема за самотните родители!

  • 855
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте!
Видях, че в понеделник темата на "Защо не!" ще е за самотните родители и реших да ви пиша, за да го имате предвид.
Ако сметнете, че ще ви е полезно, можете да го гледате.

Поздрави!

# 1
  • Мнения: X
Пък хайде да видим дали ще има нещо смислено в това предаване...

# 2
  • София
  • Мнения: 6 477
За съжаление, част от самотните мами работят и няма да могат да го гледат. Нека тез, които са вкъщи после да кажат имало ли е нещо смислено и полезно по темата?
Хайде благодаря предварително!  bouquet

# 3
  • Мнения: 351
Някой да е гледал въпросното предаване и да сподели мнение, впечатления и тнт?
Интересно ми е какви въпроси са засегнали и изобщо какво се е обсъждало?

# 4
  • Мнения: X
Самотни родители са:
1. Разведените
2. Вдовици/вдовци
3. Неомъжени, отглеждащи дете
Другите обсъждани теми бяха за финансовата страна, за липсата на каквато и да било държавна грижа за самотните родители, както и за огромната отговорност тежаща на едни плещи. Абсолютно неконструктивно предаване. Изводите бяха в пожелателен аспект - държавата да започне да предприема действия в посока подобряване на положението НИ.
За социалните помощи - изтъкна се, че те се взимат въз основа на социален статус /примерно самотни майки с висок доход не могат да се възползват/, т.е. конкретно за помощите няма никаква разлика дали си самотен родител или не.
Предаването беше илюстративно и сигурно би представлявало интерес на незапознатите /тип вижте им цирка на тия/, но за нас абсолютно нищо ново, изключая изброяването кой точно е самотен родител, което за мен внесе малко яснота.
Та си начесаха езиците де.
Кучетата си лаят, керванът си върви!
 #Cussing out

# 5
  • Мнения: 1 327
Никога не съм харесвала Мартина Вачкова.. Много е превзета. А за предаването и мога да кажа, че само заема ефирно време.. В една тема от 2 страници тука ние можем да дадем повече информация, отколкото тя за цяло предаване...

# 6
  • Мнения: 4 458
Никога не съм харесвала Мартина Вачкова.. Много е превзета. А за предаването и мога да кажа, че само заема ефирно време.. В една тема от 2 страници тука ние можем да дадем повече информация, отколкото тя за цяло предаване...


Незнам за предаването, ни съм го чула ни съм го видяла, но си много права, че ние може да дадем къде къде по-стойностна информация....
Защо ли никой не е посъветвал продуцентите да се допитат до препатили или поне да попрочетат малко по форумите за да придобият представа за какво иде реч....

Общи условия

Активация на акаунт