Силиконът...следоперативно ходене по мъките!

  • 28 378
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
Мечта! Таке бих определила доскорошната си мечта да имам що-годе голям и хубав бюст...Вече четири месеца изменаха от операцията,а нещата няма изглед да се оправят...Е,верно имам си две хубави ци..и, но с приятните емоции до тук! Вече месеци наред ходя почти всеки ден при пластичния хирург,който ме оперира забележете 2 ПЪТИ С ПЪЛНА УПОЙКА И ОБЩО МЕ ШИХА ОКОЛО 5 ПЪТИ Shocked " Ама то такъв случай като моя друг нямало!  Twisted Evil"

" Верващи са блажените"

Ще споделя горчивия си опит с някоя мераклийка да има " нов бюст"

# 1
  • София
  • Мнения: 1 121
А защо си ходила толкова пъти - нещо се е объркало или? Кажи повече.

# 2
  • Мнения: 4 733
Меко казано се обърка...дни след като ми махнаха шевовете на тяхно мякто започнаха да се образуват мехури пълни с някаква лимфна течност(поне така ми обясниха), пукаха се,зарастваха,пукаха се,зарастваха и така до ден днешен...като междувременно шефовете ми под гърдите зееха..та в тоя ред на мисли хирурга ме позаши още пет пъти с местна упойка и като видя,че ефект няма каза че трябва да ме оперира отново за да извади имплантите и да ги сложи отново.От първата истинска операция минаха 4 месеца,от последната повече от един а аз си ходя все така...превръзките под гърдите ми направо срастнаха с кожата ми и честно казано съм доста отчаяна

# 3
  • София
  • Мнения: 2 217
Да не би организмът ти да не понася чуждото тяло? Ако е така....колкото и да ти е криво, май ще се наложи да ги махаш.
Имам такъв случай с една моя приятелка.
Тестове някакви не се ли правят преди такава интервенция Rolling Eyes
Е, дано пък да отмине, ама ти вече си луднала сигурно...

# 4
  • Мнения: 18 542
Уф!
Защо не отидеш при друг хирург...или да махнеш имплантантите?

# 5
  • Мнения: 1 708
Доста неприятно!И аз мисля като Чета,че трябва да идеш при друг хирург и да намерите начин за оправяне на нещата!

# 6
  • Мнения: 3 777
Къде се оперира, при кой лекар?
Защо не поискаш друго мнение при друг лекар.

Клиника Малинов или Медицинска академия, с това шега не бива.
Ако нещата са толкова зле, махай пустите импланти, ще получиш някоя инфекция.

Направо ти се чудя на акъла как 4 месеца  Shocked!! ти търпиш това положение.

# 7
  • Мнения: 612
Ау, Kasidy , това е страшно. Кой е тоя лекар?  Thinking Може на лични  Praynig.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ох, мила, звучи направо страшно. Май наистина най-добре е да се махнат имплантантите, но дали гърдите ти ще си бъдат както преди?

# 9
  • Мнения: 4 733
За махане и дума не давам да се обели,защото след като кожата ми е била толкова опъната 4 месеца не ми се иска да имам някакви кожени торбички за наследство Naughty

# 10
  • Мнения: 18 542
За махане и дума не давам да се обели,защото след като кожата ми е била толкова опъната 4 месеца не ми се иска да имам някакви кожени торбички за наследство Naughty
Бе те ще изрежат излишната кожа. Няма да те оставят като спукан балон.

# 11
  • Мнения: 2 978
Оле милата.....наистина, отиди и виж друго мнение...!!!

Успех  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 733
Операцията си я правих в Бургас ако някоя от Вас се заинтересува от името на лекаря не бих и го спестила но не ми се иска да го популяризиръм във форумите.Ами незнам и аз защо още чакам по-принцип съм оптимист човек и все си мисля че нещата ще се оправят скоро ако ли не поразпитала съм във ВМА в София били най-добритте пластични и ще трябва да ходя там ама като си помисля,че може да искат пак да ме оперират и ми призлява..с тия упойки ми скъсиха живота минимум с 10 години

# 13
  • Мнения: 4 733
Май вече е време да се допитам и до друг хирург

# 14
  • Мнения: 4 733
ама то няма излишна кожа просто от този отвор отзолу не спират да излизат вътрешни конци.Казано с по прости думи,импланта се държи на вътрешни конци които при мен поддават,късат се,организма ми ги изхвърля през шефа и импланта..пффффффиииииииииииииууууууу айде надолу в изходна позиция

Общи условия

Активация на акаунт