Честит Национален Празник

  • 761
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 543
Честит Национален Празник! bg

Да си пожелаем поводите да се гордеем с националността си да се увеличават всеки ден!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 883
Честит празник и от мен! Нещо не се чувствам празнично, ама щом сте казали, че трябва да се празнува днес, се присъединявам.

# 2
  • Мнения: 1 710
Надявам се годишнината от Освобождението на България да ни даде старт и цялата ни нация да се освободи от страховете си, малкото пари, предразсъдъците, неуважението и безверието си.
Честит ни празник!!!!

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Честит празник и от мен! Надявам се нещата в страната ни да се подобряват , за да може да се гордеем с Родината си!

# 4
  • Мнения: 644
Честит празник и от нас   bg


Честит празник и от мен! Надявам се нещата в страната ни да се подобряват , за да може да се гордеем с Родината си!


 Praynig   Praynig     Praynig

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честит празник!
Аз не съм много по родолююбието - обичам хората като цяло, не съм чак толкова от тези дето мрат за своята националност - за мен всички хора са равни. Пацифист съм.

Но! Има с какво да се гордеем в миналото си - смелост, храброст, жертвоготовност и много любов към ближния, вяра и надежда за по-добро бъдеще!
А времената са били и по-тежки и по-жестоки... Дано никога не забравим какво сме били - и че не бива да ставаме по-малко хоря от нашите предци! А трябва гордо да носим тяхната кръв, да помним, че те са били готнови да я пожертват в името на правдата, свободата и вярата в по-добър ден - ние трябва да сме готови да нпарвим същот!
Желая във всяко сърце да гори любовта към ближния, вярата и надеждата в утрешния ден, както и готовността да направиш своята саможертва за нашето общо бъдеще!

# 6
  • Мнения: 997
Честит Национален Празник! Вярвам, че ако сами не уважаваме държавата и ценносттите си, не можем да очакваме уважение от другите.

# 7
  • Мнения: 3 698
bgЧестит празник !!!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 262
Аз се гордея, че съм българка, ако имах право на избор въпреки скапаната ни държава пак щях да избера да съм българка, и много ви обичам всички вас силни мои приятелки-българки, вие сте и моето семейство понякога и моята радост и моята мъка, за това на всики ни ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

# 9
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честит 3-ти март!!! Аз също се гордея, че съм българка. В миналото ни е имало много събития, заради които да се гордеем, дай Боже и в бъдеще да има такива!

Общи условия

Активация на акаунт