Какъв е тоя студ?

  • 1 854
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Момичета как е при вас, тези които сте по различните части на Европа?
Аз просто такова нещо в Дания не помня за осемте години, които съм тук. Вече два месеца и половина не можем да видим земята- постоянно има сняг! Тъкмо леко се разтопи и се зарадвам, че скоро ще се махне и хоп- нова порция сняг! Вчера пак затрупа яко- валя на големи парцали. Температурите през деня са малко под нулата, а през нощта около минус 10!
Кажете при вас как е? Или може би само при нас на север е по-зле?  Cry Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 1 017
Торни, трябва да ти изпратя няколко снимЧици с наШия сняг, да се успокоиШ  Hug КАто завали за пръв път, което тази зима беШе оЩе през октомври, казваШ Чао на всиЧко разлиЧно от сиво бялата гама, и не оЧакваШ ниЩо разлиЧно поне до края на април...добре, Че обиЧам снега...ама и мен ме хваЩата бесовете като тъкмо се стопи в средата на май и завали отново...
 на 1 март зардадох мартениЧки на приятелите ми тук, а те ми се смяха, Че Ще трябва да ги носят поне 2 месеца, докато видят неЩо зелено...за Щъркел не говоря  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 611
Мартенски  Wink
Нали знаете- всички наопаки, баба Марта на терсене  Grinning

Ето и снимки от оняденшния сняг
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=450936
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=450937

А студът и тук си го бива  cold

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 11:20 от arrows

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
при нас пък вали сняг при + 8 градуса.... newsm78 newsm78 newsm78

# 4
  • Мнения: 1 329
Тъкмо си помислихме че идва пролетта...но не.Днеска се събуждаме и какво да видим..сняг се сипе на парцали.Доста е натрупало за една нощ.

# 5
  • Мнения: 1 110
Уффффф имам ве4е параноя 4е снегът ме преследва - ходих до БГ там заваля, върнах се в НЛ и тук веднага също наваля, направо ужассссс
А аз така мразя сняг и стуууд  Sad

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз съм толкова щастлива, че на вън има сняг и градината е бяла, обожавам снега HugВчера следобяд беше като в приказка, направо трупаше, ние с малкия се разхождахме и аз се радвах като малко дете.За миг поне ми напомни за България Sad

# 7
  • Мнения: 1 909
Мога да ви изпратя малко слънце от тук, на брега на Средиземно море, но не и много топло Sad  Дори и при нас си е хладно за сезона. Друг път по това време е истинска пролет, а сега дори и мимозите като че ли със закъснение цъфтят от страх да не се застуди наново. Само бадема в градината безстрашно е цъфнал. Само че при нас когато грее слънце, то е главно защото духа мистрала - ужасно силен и студен вятър, идващ от север, където в момента също вали сняг, дъжд и са поледици.
Все пак вчера в Ница са се къпали в морето и крайбрежните кафета и ресторантчета заработват с пълна пара веднага щом просветне слънцето. Усеща се уж, че не е далече пролетта, но все още я няма... Cry

# 8
  • Мнения: 1 238
Торни, трябва да ти изпратя няколко снимЧици с наШия сняг, да се успокоиШ  Hug КАто завали за пръв път, което тази зима беШе оЩе през октомври, казваШ Чао на всиЧко разлиЧно от сиво бялата гама, и не оЧакваШ ниЩо разлиЧно поне до края на април...добре, Че обиЧам снега...ама и мен ме хваЩата бесовете като тъкмо се стопи в средата на май и завали отново...
 на 1 март зардадох мартениЧки на приятелите ми тук, а те ми се смяха, Че Ще трябва да ги носят поне 2 месеца, докато видят неЩо зелено...за Щъркел не говоря  Grinning

Малееее, вие там сте още по-зле значи...........

# 9
  • Мнения: 1 238
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Ох Боже, децата са голяма работа  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
До одеве щъкахме в снега с Оли и сега като се прибрахме ми каза да съм и пуснела "Ледена епоха" хихихи.......а не го е гледала цели 2 месеца  Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Опасни са тия буболечки  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 10
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Какъв сняг, момичета от Холандия....? Тук имаме 1.5-2 см и аз се радвам от сърце...Ама повече  Confused Иначе има слънце / което се беше скрило за няколко седмици/, но....май, е студеничко....

# 11
  • Мнения: 1 110
Ми в Амстердам от 28 февруари ту вали ту спира сняг на парцали. Еверно е натрупало само няколко санта ама се си е сняг. Предишните пъти като прехвърча и се стопи за нула време а сега си седи бяло. Ама то понеже аз се треперя от студ като листна въшка и сигурно ми се вижда пове4е отколкоте е Simple Smile

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ами парното с някой друг градус отгоре, вкусно кафе или чай,хубава книга , нежна музика....И няма да има студ.... Wink

# 13
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
При нас вече е пролет Wink. Прибрахме зимните якета, грее слънчице, пеят птички. Пожелавам на всички бързо идване на пролетта Laughing!

# 14
  • Мнения: 768
Тук си вали сняг понякога и в края на април така че не ни впечатлява особено времето. Жалкото е че има вятър и виелица даже и не става за разходки. Cry

Общи условия

Активация на акаунт