Ваканционно селище "Лозенец"

  • 7 718
  • 25
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Нещо и мен ме е обзела мисъл за морета и забави, та се сетих да попитам - някой скоро ходил ли е на море в туй ваканционно селище? Ходила съм преди години и си спомням , че беше доста подходящо за малки бесове и техните родители - т.е. къщички, чисти, спретнати, пространство за тичане и близо до плаж. Само дето спомените ми не са много пресни, та ако някой е ходил, моля да ми съобщи отзиви Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2154 виж това, прочети и мненията.
Аз го бях загледала, ама ако има лагери с тинейджъри - мерси  Stop. Пък и цените нещо ми се виждат яки за тази категория  Crazy.

Тук : http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2154 пък нещата изглеждат по-добри, но няма цени. И аз искам да чуя някоя опитвала мама.

# 2
  • Мнения: 790
И за мен ще е любопитно. Преди години съм ходила там на лагер от училище и наистина си бяхме барабар със семействата с деца. Ако не се е променило положението ще е ужас.

# 3
  • Мнения: 1 258
Ние ходихме там преди няколко години.Беше много хубаво,само че не в къщичките,а в блокчетата-ето тази част( http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2154#pic ).Децата тичат по цял ден,защото всяка стая е с отделен вход,който започва от тревата.Много приятен е и пътят до плажа(на около 5 минути пеша по една алея).Само дето до Лозенец е около 15-20 минути пеша и децата на връщане се изморяват.Миналата година ходиха мои познати и бяха много доволни и от Лозенец,който много се бил променил-в културна насока.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 686
Ето ТУК е обсъждано Ваканционно селище "Лозенец".

# 5
  • Мнения: 2 255
Ето ТУК е обсъждано Ваканционно селище "Лозенец".

Та по въпроса, тъй като горното е мое ...  Wink

Бях с децата миналото лято - края на юни - по това време цените си заслужават качеството, според мен след това в сезона вече са високи за предлаганото, а именно :
- Общите къщички, са освежени и чисти, но примерно - липсват: дръжка на врата, райбер или ключалка, матрак скърца, пердетата висят и подобни дреболии (но не съвсем)
- Отделните къщички са ОК
- Чисти се на хотелски начала - веднъж дневно от камериерки, чаршафи май на 10 дни  newsm78, има хавлии
- В началото и края на сезона има доста лагери от деца (от детска градина до гимназия)
- има нов път до селото и разстоянието е около 800 м май  Wink
- плажа е близо
- има няколко капанчета наоколо (за храна)
- в самото село има къде да се хапва

друго не се сещам  Laughing ако искате питайте  Joy

# 6
  • Мнения: 4 668
Според мен Лозенец си е едно диво село !

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Било е диво село, ама вече това е последното, което можеш да кажеш за него Wink

Сега остава някой да се включи с актуален телефон, защото тези, които открих - нещо не вършат работа.

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 14:13 от bomboto

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Снаха ми от 3 години е аниматор във вилното селище, ще се опитам да взема от нея актуален телефон. А иначе наистина там е страхотно, тихо и спокойно, чист плаж и топло море

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Благодаря, за което smile3525 Много съм се навила да ходим там лятото.

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
http://www.vslozenets.com/ ето го сайта им, вътре има телефони за контакт

# 11
  • Мнения: 2 663
Миналата година след като се оженихме и починахме на морето решихме преди да се приберем в софия за няколко дни да обиколим цялото южно черноморие.Едно от местата където решихме да спим беше точно ваканционното селище-е не мерси!!!Спахме в ремонтираната част и беше точно както Вяра е писала-липсва това онова.Ноо.... имаше адски много тийнейджъри от цяла европа и беше зверска лудница.Отидохме там с тенденцията да си починем от лудницата из Златните и Слънчев бряг.Сутрин рано -рано викове и крясъци и вечер пак така до сред нощите.Всичко е амортизарано,а да не говорим че имаше и адски много гнусни насекоми като хлебарки.Аз няма да повторя пак.Плажа беше отвратителен....Тава са моите впечатления от Лозенец

# 12
  • Мнения: 523
аз пък обожавам Лозенец - последните 3 години ходим там и тази година ако ходим на море пак там ще отидем Mr. Green сравнително добри цени на квартирите, готини кръчми, особено, "ариана"Simple Smile и най-важното, е НЕ дъни чалга от всеки ъгъл! Вярно е, не знам какъв е централния плаж - винаги сме ползвали един плаж на 2 км. от Лозенец или по-точно плажа, който почва от вилно селище лозенец и продължава доста на долу, той е хубав, спокоен, чист.
По темата за селището, моя добра приятелка беше по същото време там и отзивите бяха толкова добри, че реших да го проуча дали може и ние да отидем там! Но наистина базата се ползва най-вече за лагери. (тя самата беше с детски лагар) тя не каза една лоша дума! ядене на корем, хубав плаж, нови обновени къщички... я сподели какво са ти казали, дай повече инфо ако намериш Praynig Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 665

Аз макар,че съм си от морето лятото пак по плажовете скиторя с детето по почивки.Миналото лято,реших именно в Лозенец да отида,рових из нета да си намеря някое местенце,което да ми хареса и се спрях на това
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2128

Очудващо за мен, беше просто приказно...Тази година август с малката сме пак там на женска почивка

# 14
  • Мнения: 523
 Confused сайта на селището не се отваря Twisted Evil плс някой може ли да ми даде актуални телефони, моляяяя Praynig

Общи условия

Активация на акаунт