Как сте по домовете?

  • 3 879
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Има ли някои от вас,които полагат усилия да са красиви и "по домашному" ?  Sad Усетих се след 2 години брак,че аз си кисна у нас с един раздърпан анцунг,винаги без грим,вързана коса....адски НЕвълнуващо.Защо така се отпускаме?Вие как сте у вас?  Thinking

# 1
  • Мнения: 3 537
Същата работа съм и аз  SickMr. Green...незнам защо става така.....е само не са ми раздърпани дрехите,ама рядко се гримирам,обикновенно когато излизаме двамата някъде ... Rolling EyesТрябва да се взема в ръце,всеки път си казвам така,ама  Embarassed....

# 2
  • Мнения: 5 790
И аз ходя с анцунг, връзвам си косата, дори понякога забравям да се среша. Романтика и при мен няма никаква.  Blush

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз не нося анцузи и стари дрехи- не обичам. Както съм навън, така и в къщи (за разлика от мъжа ми). Но никога не се гримирам и винаги съм с вързана коса.

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Ами и аз така. Случва се да съм гримирана, но само ако преди или след това имам излизане. По принцип като се прибера, бързам да се разгримирам и да се преоблека.
Ние от 6 години сме женени, отдавна съм се усетила, че може би на моя ще му е по- приятно да изглеждам по- иначе вкъщи, но... Embarassed А и той казва, че си ме обича и харесва всякак, на това ухо лежа  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 423
оправдавайки се с бременноста  сега нося тениските на мъжа ми или анцуг заради огромния ми тумбак и с тях определено се чуствам неглиже Embarassedнадявам се че като родя ще почна да се обличам както преди.преди бях добре облечена в къщи,слагах си парфюм(сега ми става лошо от миризмата) но не и грим-мисля,че е странно човек да седи гримиран в къщи newsm78

# 6
  • Мнения: 6 155
В къщи съм гримирана, доста често с вързана коса и даста често с анцунг, но гледам да не съм много размъкната, де  Rolling Eyes Лятото е по-различно - тогава съм по прашки  Joy

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 13:45 от Biby

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
С панталон и блузка някаква, негримирана, но винаги лакирана. Анцузи нямам - все се каня поне за къмпингите да си купя, ама на - мразя да избирам.
На работа ходя с костюми. Поне в къщи мога да съм не толкова официална.

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не обичам да съм размъкната у дома. Ходя с дънки и някаква блузка, анцуг много мразя. През лятото си нося късите роклички, с които вече навън някак не върви да се показвам, все пак не съм ученичка - а те точно такъв фасон имат.  Laughing
Не се гримирам, засега и така се одобрявам, само си слагам вазелин на устните. У дома съм с очила, защото работя на компютър. Лещи нося, когато излизам.   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 934
Същата работа съм и аз  SickMr. Green...незнам защо става така.....е само не са ми раздърпани дрехите,ама рядко се гримирам,обикновенно когато излизаме двамата някъде ... Rolling EyesТрябва да се взема в ръце,всеки път си казвам така,ама  Embarassed....
За същаление напоследък и аз съм така.

# 10
  • Мнения: 5 391
Грим в къщи не слагам, ходя с вързана коса и спортни дрехи Peace

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Дори да си случи така, че цял ден не съм излизала никъде, пак се "подокарвам" Crazy И да сложа анцунг, то той не е някой размъкнат, но най- често съм с дънки и по тениска или потник, понякога- с горнище на анцунг. Обикновено съм вързана, но задължително лакирана, дезедорирана, парфюмирана, с гланц на устните. Правя го на първо място заради себе си, иначе ми е супер некомфортно и депресантско.

# 12
  • Мнения: 5 103
Ми дори сега бременна, почти винаги съм гримирана.
Никога неноса анцунг и тем подобни, много пъти сме си говорили с приятели мъже, че било страшно отблъскващо.
Косата ми е винаги направена на прав сешоар.
Незнам дали ще имам време и след раждането на бебчо, за голяма подръжка, но не мисля да се отказвам от гримирането, прическата.

# 13
  • Мнения: 210
Аз пък си се чувствам най-добре в нещо свободничко вкъщи , с кеф да си седне  човек ,а лятото с къси панталонки си ходя из вкъщи. Косата не ми е вързана( тя не е кой знае колко дълга и не ми се пречка) , а иначе не се гримирвам, защото ми е неудбно една такова , не мога да си потуркам оченцето дори, докаот режа лук примерно, някак не ми се нрави .Заега поне бъдещият ми съпруг не предевява претенции, знае ли се като се бременея( а дано ) какво ще стане ...

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Много ме е срам EmbarassedВкъщи обикновено изглеждам ужасно раздърпана EmbarassedНе знам защо, но любими дрехи, които вече не стават за навън, защото са стари, вместо да ги изхвърля, както е редно, си ги оставям "за вкъщи" ConfusedРезултат - винаги съм с нещо на неясен брой години, което ми виси и тотално не си подхожда цветово с другото нещо, което също е старо и също виси hahaha JoyСега ще забия пирона в програмата - дори бельо си имам "за вкъщи" hahahaЗа бикини говоря.Понеже навън абсолютно винаги съм с прашки, гащичките си ги нося у нас WinkНяма как да се очертават под провиснал панталон от ученическите години JoyНе се гримирам, освен ако нямам излизане.Косата я вдигам с шнола.
Ох, добре се посмях на свой гръб, но наистина съм решила да вземам крути мерки!!!Ще изхвърля всичкия боклук, ще се гримирам от сутринта и дори няма да си нося вълнените плетени чорапки, колкото и да са ми премръзнали краката Joy
Тъй де, от студ умри - гъзар бъди Wink hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт