За нас! + снимки от срещи на момичетата от форума

  • 138 580
  • 816
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Тук ще публикуваме снимки от срещи на момичетата от форума ...а също така и лични .
Моля , не слагайте самите снимки , давайте линкове !
Коментарите - в седмичната тема или на ЛС( лични съобщения ) !

Приятно разглеждане !  Grinning


Среща в Пловдив - 30.08.2004
Среща в София - 12.11.2004


И нека в тази тема се запишат всички дами , които искат БЕБОК.
Разкажете и нещо повече за вас и все пак толкова , колкото искате  Simple Smile  !

Последна редакция: ср, 27 яну 2010, 12:55 от Хера

# 1
  • Мнения: 1 680
Аз ще съм първата:
Заявявам: Искам, много искам бебе
Казвам се Светла на 30г., татето е Юлий на 31г. и имаме едно Жоре на 2 г., ама имаме чувството че семейството ни е непълно. Та искаме поне една Йоанка.Мечтаем си за близначета-момиченца.

Последна редакция: пт, 05 авг 2005, 12:02 от Sunshine

# 2
  • Мнения: 9 894
аз:) ама не знам кога ще стане и не бързам засега:) вече съм на 32, ама досега нямаше начин. май другата седмица подновяваме сериозните опити.

# 3
  • Мнения: 4 362
Здравейте аз съм трета,
Казвам се Даниела а мъжът ми Константин
Родена съм на 20.03.1985г,а той 16.101974г
Женени сме от 01.05.2004г
И правим опити от тогава.
Имам един спонтанен през август 2004 г
Аз също си поръ4вам бебе Sign Exclamation
Ето ни и нас http://www.snimka.bg/search.php?q=deqq&checkbox%5B4%5D=1Rolling Eyes

любим цвят: бял,черен
любимо цвете: калия
любим актьор/актриса: Вин Дизел:
любим спорт: тенис на корд
любим девиз: "Дори и да си на верен път ако просто седнеш на пътя ще те прегазят!"
имате ли домашен любимец? Да куче-кавказка овчарка-Тамара
хоби: да чета книги ,да нашивам,да се разхождам
какво мразите да правите? да се притеснявам

Последна редакция: вт, 27 сеп 2005, 19:13 от Дея

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Аз съм Климентина и искам бебе! На 23г, студентка. Тъкмо спрях хапчетата  Grinning

# 5
  • Мнения: 96
Az sachto MNOGO ama MNOGO iskam beb4e.Imam edna dachterichka na 11meseca,no sega jelaia i edno mom4ence.Jelaia na vsichki mnogo kasmet i barzo i bezproblemno zabremeniavane Grinning

# 6
  • Мнения: 1 022
И аз искам бебе Simple Smile

Искаме нашият Мартин да си има дружка (момче или момиче) каквото дойде

Simple Smile

# 7
  • варна
  • Мнения: 1 830
az se kazvam maria,na 22 god.sam ot 1 god.sam omajena i sa6to mnooooooooooooooooooooogo iskam edin      malak bebo.stiskam paltci na vsi4ki

# 8
Казвам се Теодора и съм на 26 години.
Имам син на две годинки и със съпруга ми искаме да му подарим братче или сестричка.

# 9
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Здравейте и от мен Simple Smile
И аз да се включа при вас. Имам момченце на 1г и 7 месеца. Опитваме от пролетта за още едно бебче,но не се получава... Миналият път минаха цели 2 години...надявах се този път да стане по бързо и по лесно Sad    Дано!

# 10
  • Мнения: 3 376
Ето ме и мен 55 Много искам бебе, независимо дали момченце или момиченце. А и двечки да дойдат, пак са добре дошли:) Нямам други деца, така че това ще бъде първото. Като решихме с мъжа ми да правим бебе, мислехме, че всичко става веднага и даже отложихме правенето с няколко месеца, за да се паднело в по-благоприятен за нас момент, а и в желаните от нас зодии;) Сега виждам колко смешно е желанието да контролираш до такава степен нещата. Вече само го чакаме без претенции нито за зодията, нито за деня от седмицата;)

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 14:57 от Сънчи - Пънчи

# 11
  • Мнения: 4 176
Пожелавам на всички желаещи скоро да се похвалят с безпроблемна бременност а след това със здрави и красиви бебоци, които когато плачат нощем да сгряват сърцата ви с най-хубавата бебешка усмивка или най-сладкото гукане на света.

# 12
  • Мнения: 1 930
Здравейте и от мен  love001 ....и аз като вас, майчета искам бебе...и силно се надявам скоро да обсъждаме бебешорските истории
и понеже наближава Коледа, си пожелавам едно сладко малко бебче, а на две още повече ще се зарадвам.
 Ето това е моята голяма мечта newsm46  newsm46  newsm46

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Здравейте момичета!
 
Аз съм на 32 вече, омъжена съм от 12 години .
Имаме две съкровища , син на 10 години и дъщеричка на 8 год.
Никога не съм/сме мислели да имаме три деца.
НО   Rolling Eyes !!   Преди 8-9 месеца вече, у мен се появи желанието за бебе, супер изненадващо и за мен самата....., да не говорим за съпруга ми Wink  Grinning
 И така , преди 5 месеца махнах спиралата , после 1 месец трябваше да изчакаме , след това още един провеждах лечение и от два ( този е 3-тия ) месеца опитваме за бебчето . Дано изобщо се получи ! Simple Smile  

Чуствам се страхотно тук , сред вас и желая УСПЕХ на всички ни !

Последна редакция: ср, 18 яну 2006, 11:53 от Morena

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Здравейте и от мен момичета!!! Grinning

Казвам се Евдокия и съм на 28год./ббрей само като напиша цифрата и се стряскам Grinning / Мъж ми е на 26год. и се казва Антон. От 12.06.2004г. сме женени но от май месец опитваме да си направим бебче. Все ощи чертичката е дна но се надявам скоро да видя и аз двете чертички. това пожелавам и на всички останали момичета Grinning ИСКАМЕ БЕБЕЧЕ....НО И ДВЕ НА ВЕДНЪЖ НЯМА ДА ОТКАЖА Grinning
Ето и нашите снимки http://community.webshots.com/user/hera_76

Общи условия

Активация на акаунт