Отговори
  • Мнения: 3 861
Трябва да ми се вържат ръчичките....Много съм импулсивна и последната щуротия, която ми хрумнабеше да се променя драстично, имах нужда от това. Е, промених се, но не както исках. След като 2 дена се гаврих с косата си жестоко сега съм с наполовина огнено червена и наполовина тъмно червена коса. В корените съм като светофар. То това беше идеята, ама трябваше да стане цялата коса такава Close . Не мога и по фризьори да хуля защото сама го сътворих това Embarassed. За два дена си сложих 3 бои на косата. Сега трябва да чакам малко косата ми да си почине от боядисването за да отида вече на фризьор и да позамажа малко положението ooooh!. МъжО кат' ме видя и му призля, а някои от колегите ми никак не бяха толерантни към новият ми имидж hahaha. Та така, сега мили момичета кажете някакви изпитани МНОГО подхранващи маски за коса защото имам нужда от това...трябва да спася това, което е останало от косата ми

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 22:08 от Lilly

# 1
  • Мнения: 8 505
Напляскай се с нещо мазно-бадемово масло,стимулатор за коса,зехтин ако щеш...

# 2
  • Мнения: 5 103
Бързо маска за коса, стимулант и зехтин мажи през ден една седмица да може да се оправи косата.После на фризиор да махне боята и да те направи цвета които искаш.

# 3
  • Мнения: 8 450
Както е писано по-горе-бадемово масло!Или зехтин!

# 4
  • Мнения: 3 861
След всяко мацане с боя, а те бяха 3 за 2 дена слагах маска за коса, която е много хубава, може би заради нея, косата ми в момента не е като метла, но с оглед скорошните боядисвания, които ми предстоят ще опитам и с бадемово масло. А колко често се слага бадемово масло, има ли значение?

# 5
  • Мнения: 8 505
А колко често се слага бадемово масло, има ли значение?

Не,няма.Колкото по-често,толкова по-добре.

# 6
  • Мнения: 3 537
В момента съм по-зле и от теб- корените ми са изрусени, а надолу косата ми е боядисана, но вината е в фризьорката и ще ходя да си поправи гафа.Сметнала че щом смеси обезцветител с боя, корените ми хем ще се обезцветят, хем ще се боядисат, но не стана така... Sick

# 7
  • Мнения: 3 861
В момента съм по-зле и от теб- корените ми са изрусени, а надолу косата ми е боядисана...
хехе и аз бях така ама вчера, затова лепнах едно огнено червено, уж да позамажа малко положението, а то какво стана, сега съм като светофар

# 8
  • Мнения: 5 313

Освен с бадемово масло можеш да си мажеш косата и с масло от пшеничен зародиш.Идеално е за изтощена и суха коса.Студено пресованият зехтин също помага.

# 9
  • Мнения: 3 861
http://www.bgphoto.net/photos/2373/o632770015044375000.JPG
ще ме извините ама нещо излезе завъртяна, а нямам време да я оправям

ето за какво става въпрос, ако искате да видите

# 10
  • София
  • Мнения: 6 767
Eee, не е чак както го описваш!!! Положението не е трагично, даже никак. И мисля, че ти отива огнено червено, ако имаш търпение да изчакаш косата ти да порастне и да я направиш цялата такава... newsm78

# 11
  • Мнения: 2 956
ООоооо-добре си-историята помни мнооого по-трагични случаи Joy
подхранвай я интензивно 2 седмици(със маслата които са писали вече,да не се повтарям Simple Smile) и после ще сложиш каквото искаш.

# 12
  • Мнения: 3 537
Видях те и направо се успокоих , изглеждам доста по-добре от теб/да не се обидиш/, но вчера бях готова да убия фризьорката и отгоре на това ми лепна грип!!! Sick

# 13
  • София
  • Мнения: 2 044
Пробвай стимуланта на Икаров,след като се намажеш,слагаш един найлон,после си слагаш една хавлия и загряваш със сешоара.Ако го направиш през ноща е най-добре,колкото повече действа толкова по-добре Wink

# 14
  • Мнения: 18 542
Мас, газ и оцет (лимонов сок)  Peace
Рецепта против въшки, ама много добре действа на косата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт