Вашето отношение към небръснатите подмишници....

  • 29 502
  • 483
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Какво мислите за това, особено при жените?  newsm78

Честно казано, рядко май се срещат жени с "храсти" под мишниците, може би изключение правят жените 45+ год. Или поне аз не съм виждала и Слава Богу.  ooooh!

Но, например, жената на бившия ми шеф така и си ходеше, окосмена.....а беше най-много на 33 год.  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 837
 hahaha Разби ме за пореден път с тема.

Отношението ми е като към всяко друго окосмяване, освен това, което е на главата - да го няма  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 581
Аз зимата понякога пропускам бръсненето, но са ме виждали броени хора  Whistling

Принципно не нося много потници и не ми е задължително да съм съвсем гладка, но потенето ми пречи  Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Няма по-гнусно нещо.Не ги разбирам тези жени ShockedМного ме дразнат и такива с едни косми по ръцете,направо като мъж ShockedМойте са толкова плешиви,но си ги махам всеки път Embarassed

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Имах един колега, който казваше, че на-много се гнуси от небръснати мишници.

# 5
  • Мнения: 6 871
Според мен не е особено красиво и ако видя някой така ще ми стане странно. Обаче пък щом на някой не му пречи да си ходи така не виждам какъв е проблемът.

# 6
  • Мнения: 5 103
Еее стига де - чак пък небръсната под мишниците, мислих си , че поколението на баба ми е било последното с тази мода Joy

# 7
  • Мнения: 2 550
Ами гнусно е... Sick

# 8
  • Мнения: 1 616
И аз мразя необръснати подмишници, особено пък съчетани с потник...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
 Sick
Такова ми е отношението Sick

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Еее стига де - чак пък небръсната под мишниците, мислих си , че поколението на баба ми е било последното с тази мода Joy

Смешно ти е, обаче аз за първи път ги обръснах чак когато бях 1 курс!  Rolling Eyes Защото мама беше далече  Mr. Green, а преди това незнайно защо не ми позволяваше  newsm78 Трябва да я питам при случай защо....

Та тогава лятото не носех потници, а само тениски, за да не се виждат подмишниците.... що ли съм слушала мама?  Thinking

# 11
  • Мнения: 291
 Sick Sick Sick
Не го приемам това, отвратително ми е

# 12
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз никъде не понасям косми и не го разбирам това с космите,доста ми е странно,но всякакви хора има ConfusedКакто и щях да падна,като една позната ми каза,че не използва интимни сапуни никога,само с вода се мие Shocked Shocked ShockedАз направо се втрещих,в кой век живееме,та само с вода ще се мие ме и ще ходиме космати-пълен ужас Shocked

# 13
  • Мнения: 5 313


Отврат! Sick

# 14
  • Мнения: 5 103
Еее стига де - чак пък небръсната под мишниците, мислих си , че поколението на баба ми е било последното с тази мода Joy

Смешно ти е, обаче аз за първи път ги обръснах чак когато бях 1 курс!  Rolling Eyes Защото мама беше далече  Mr. Green, а преди това незнайно защо не ми позволяваше  newsm78 Трябва да я питам при случай защо....

Та тогава лятото не носех потници, а само тениски, за да не се виждат подмишниците.... що ли съм слушала мама?  Thinking



Стига бе на колко си била та си искала позволение от мама дали да си бръснеш мишниците или не?? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт