Честит Трети Март на всички Българи

  • 568
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
  Нека всеки сподели своето мнение. За себе си ще кажа, че съм горд исторически, но ме е срам от настоящето!

# 1
  • Мнения: 292
Не всичко ни е наред несъмнено ,но мисля че има за какво да се гордеем че сме българи!!!

# 2
  • Мнения: 515
Аплодисменти за автора, най-накрая едно смислено честитене на празника. Grinning

Гордея се, че съм българка заради това, че толкова години вече българският народ (макар и шепа хора в сравнение с други народности) успява да се самосъхрани.  Grinning

И мисля, че този дух (макар и в много малък мащаб през вековете назад във времето и понастоящем също) не е способен на асимилация.Не се поддава на провокации, а мисли далновидно и напред.

# 3
  • Мнения: 1 393
Аз съм горда,че съм българка,но за съжаление има много хора,които ни свалят рейтинга  SadГоворя за извън Б-я

# 4
  • Мнения: 50
На този ден през 1878 г. в градчето Сан Стефано е подписан мирен договор между Русия и Османската империя.


С к'во да съм горд? 6-ти септември трябва да ни е националния празник.

П.П. Аре и аз по-голям католик от папата

# 5
  • Мнения: 505
ЧЕСТИТ 3-ти МАРТ !!![/b]

# 6
  • Мнения: 8 505
Да,горда съм.На моменти ми спада ентусиазмът,но като цяло-да.

# 7
  • Мнения: 130
Да (тук философски си поглаждам брадата)!!!!! За съжаление голяма част от населяващите тези географски ширини (и аз в това число) се гордеем повече с това какви сме били преди отколкото с това какви сме сега!!!!! Макар че и да се гордеем, 
и да не се гордеем, че сме българи все сме си българи, така че по-добре да се гордеем bg bg bgДа живее БЪЛГАРИЯ newsm20

# 8
  • Мнения: 73
 Незнам колко човека ще прочетат това но аз да си кажа: Анкетата приключи. Благодаря на всички които взеха участие в анкетата(цели 7-седем- човека). Самия факт че само седем Българи дадоха мнение е много показателен за това дали се гордеем че сме Българи!!!
        Еми това е ,  Дори Св. Валентин може да заинтригува повече от Националният Ни празник." Когато фактите говорят и Боговете мълчат!!!"
        "[Българин да се ] наричам първа радост е за мене!"

Общи условия

Активация на акаунт