Допълнителна информация за детските храни?

  • 607
  • 12
  •   1
Отговори

Анкета

ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ДЕТСКИТЕ ХРАНИ?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 03 апр 2006, 00:44

  • Мнения: 2 885
Здравейте,

Проучвам пазара, тъй като синът ми сега е на 5 месеца и ще го захраня към 6 месец и се интересувам от мнението на майките за всичко свързано с детските храни. Тази информация съм я селектирала най-вече като информация за съдържанието на храните, къде се отглеждат и как се обработват продуктите, да няма добавени допълнително захар, оцветители, ароматизатори, консерванти, сол и т.н. Вие как сте настроени към получаването на допълнителна информация за предлаганите на БГ пазара детски храни /пюрета, сокове, каши.../? Събрала съм PDF брошури или каталози от всички вносители в БГ от педито, пратени по мейла, пощата или с куриер! Но дали и другите мами биха одобрили да получат такава информация?
Която мама се интересува от инфо за детските храни на Нестле, Алете, Хип, Семпер, Гербер, Овко, Хелло, Хаме, Бебивита, Кинела, Сънвал, ще се радвам да помогна!  smile3529

Целувки
Нем

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 00:16 от немирница

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Опция 1.Руми вече яде обща храна,но когато ядеше пюрета и АМ се интересувах и не съм имала против да получавам рекламни материали Peace.

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
като захранвах, се радвах на всяка инфо, която получавах Peace
Опция 1

# 3
  • Мнения: 1 666
И аз отговор 1
Предстои ни захранване, така всичко това живо ме вълнува!

# 4
  • Мнения: 8 505
Копирам си мнението от Майките:

Последна опция-като ми потрябва инфо за нещо,търся си го.А всякакви рекламни брошури,зачачени на вратата ми (в Студ.град няма ощенски кутии),са ми страшно досадни.Ако все пак ми потрябва някоя,ще си я взема от аптеката-там са пълни с такива.Мейла не бих си предосравила-после ще е заринат от спам.

# 5
  • Мнения: 5 370
Гласувах за последна опция-сама се информирам. Освен това вносители на детски храни за България са ми близки, та....черпя инфо съвсем от извора и пазарувах предимно техни неща-не сгреших!!! Hug

# 6
  • Мнения: 1 809
Гласувах с опция 1 , но честно казано не съм получавала никакви брошури  newsm78 сама общо взето съм търсила инфо,най вече в нета.

Детето ми е вече голямо,но смятам че ще е много полезно за майките, ако има повече информация ,независимо в какъв вид.

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Интерисувала съм се, но брошури не съм получавала.
Общо взето се знае кои марки си заслужават  Grinning

# 8
  • Мнения: 2 885
Здравейте мами,
Уж пуснах анкетата за цял месец.......обаче интереса се оказа много много по-голям отколкото очаквах!  smile3501
Информацията е доста /над 20 MB/ и реших да я сложа на сървър, за да имате достъп всички до нея.
Явно има нужда от допълнителна информация за всичко свързано със захранването и детското хранене на децата до 1 година, от 1 до 3 години и над 3 години.
Молбата ми е, ако може да изчакате, за да я подредя.
Обещавам да пиша на всички мами, които си оставиха мейловете тук и на лична и ще пусна тук тема.
Благодаря отново за интереса Ви!
Поздрави
Нем

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Никога не съм се радвала и не съм вземала на сериозно рекламните брошури, които получавам по пощата или по мейла. В крайна сметка всяка реклама е субективна. Никой производител не изрежда лошите страни на продукта си, както и рисковете, които носи той. Честно казано, най-достоверен източник на информация са близките и познатите ми, които са изпитали даден продукт и аз имам доверие в техните думи.

# 10
  • Мнения: 1 037
разбира се,че се интересувам от състава на храната на сина си.И аз отговорих с опция 1.Друг е въпроса колко е достоверна информацията newsm78

# 11
  • Мнения: 3 537
Не се интересувам и не одобрявам да ми пълнят пощата с каквото и да е,когато нещо ме интересува си го търся.

# 12
  • Мнения: 1 599
Интересувам се, защото касае моето дете. Но досега не съм получавала нищо по пощата. определено нямам нищо против това. Естествено, също си търся и необходимата информация Wink

Общи условия

Активация на акаунт