Май пак съм изостанала

  • 1 914
  • 30
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Темата не е само за гърнето, обаче се почувствах като от ерата на динозаврите ConfusedЧудя се защо постоянно се опитват да налагат нови тенденции за отглеждане на бебета.Имат се за новатори ли, какво Thinking
тук
 Споделете вашето мнение.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това съм го чела и ми се струва доста шантаво, но щом някой го влече да прави нещо такова- нищо лошо, мисля, че не може да се навреди.......Освен това за гърнето другите неща са верни според мен

# 2
  • Мнения: 5 103
Ми и на мене ми е малко страно.

# 3
  • Мнения: 601
 няма лошо 4470
   аааа и не виждам да си изостанала

# 4
  • Мнения: 8 505
Всеки сам си прави избора.
Аз мога само да стисна ръка на изобретателя на памперсите!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 046
Аз мога само да стисна ръка на изобретателя на памперсите!

 newsm10
както и на този на мокрите кърпи!
Моя баща онзи ден ми донесе подобна статия в Нощен Труд - за вредата от памперсите и как "сварявали" половите органи на детето и забавяли функциите им  Shocked Едно велико откритие и - да го оплюеме, даже може да изгорим съждателя на клада  smile3534

# 6
  • Мнения: 1 489
Всеки сам си прави избора.
Аз мога само да стисна ръка на изобретателя на памперсите!
И аз.

# 7
  • Мнения: 214
Да поздравим, както производителите на памперси, така и тези или този на дамските превръзки - ХВАЛА!!!
А иначе всеки си гледа детето според своите виждания и усещане, мнения и "нови тенденции"  бол.   smile3503

# 8
  • Мнения: 1 464
Това някой го беше пускал и преди,струва ми се тъпо,аз съм за памперсите!

# 9
  • Мнения: 252
Да поздравим, както производителите на памперси, така и тези или този на дамските превръзки - ХВАЛА!!!
А иначе всеки си гледа детето според своите виждания и усещане, мнения и "нови тенденции"  бол.   smile3503

Напълно съм съгласна!!! Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 896
Честно казано отдавна четох тези статии. Да отбележа, че малката ми дъщера е отгледана с памперс и се научи на гърне на 2г3м.
Сега за статиите. За раждането няма да коментирам сега, не е по темата.
За памперсите - незнам дали ако имах тази информация преди 4 години щях да опитам този начин - най-вероятно не. Но се радвам, че я има тази информация и човек може да направи избор. И да ви кажа, завиждам на тези майки за дълбоката им връзка с бебетата.
 

# 11
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Чудя се само защо са нужни всички тези изпълнения:
 "През първите месеци Мая не обичаше да я безпокоят през нощта, така, че я слагах да спи на килимче и я оставях да пишка, когато пожелае. Сменях го щом се събудех. Друг път увивах дупето й свободно в дреха и я сменях, когато се намокри."  #Crazy
"Когато бяхме извън къщи, използвах пелени и я облекчавах, доколкото можех, но не очаквах да се справи перфектно. Използвахме тоалетни или взимахме гърнето (или друг пластмасов съд с плътно затварящ се капак) в колата. Когато пропуснехме да се изпишкаме, реакцията ми беше: „Е, това го изпуснахме”. В горещи дни просто постилах пелена на задната седалка. Ако нямах възможност да спра, й казвах: „Пишкай си спокойно Мая, ще я подменя веднага щом мога да спра”. "  #Crazy
Че то с памперси е доста по нетравмиращо ми се струва  newsm78 , те поне попиват пишкането и не оставят мокрото усещане на дупето на бебчо. Пък и накрая, защо е целия този тормоз като в крайна сметка крайния желан резултат (без памперси) е бил постигнат окончателно на 19 месеца. (цитирам: "Сега, на 19 месеца, Мая а напълно самостоятелна при дневните си нужди. Тя си казва, когато й се ходи и/или отива сама на гърнето. Въпреки, че взимам резервен чифт панталонки когато излизаме навън, много рядко ги сменяме - в сравнение с други деца тя е се справя с тоалетните си нужди като 4 годишно дете.") Хубаво де те всички лекари знаят, че детето започва лесно да се усеща като ще пишка точно по него време и тогава обикновено то е в състояние да каже само. Моята дъщеря например без всичките теЗи тормози точно на 1г. и  половина тя вече беше без памперс през деня и си казваше когато и се ходи до тоалетна. Два месеца след това нямахме проблеми и с нощното напикаване и разходките. И какъв е смисълът се питам от всичко
Стана доста дълго, за това ме извинете

# 12
  • Мнения: 1 027
Аз мога само да стисна ръка на изобретателя на памперсите!

  smile3501

# 13
  • Мнения: 135
Всеки сам си прави избора.
Аз мога само да стисна ръка на изобретателя на памперсите!
Hug

# 14
  • Мнения: 666
ами на едно новородено как ще му уловиш нуждите и много ми е интересно как ще го присвиеш , така че да си свърши нужната работа , а бе някой е решил да се прави на мъдър и стигнал до това заключение , те в Индия и Африка нямат какво да ядат, вие за памперси ми говорите - за мен това са пълни глупости , по скоро съм привърженичка на психолозите , че децата не са кученца като им кажем пиш и те да си свършат работата , за да може детето само да определя нуждите си трябва да е стигнало определено ниво на психологическото си развитие , а това става най- рано на 2 години

Общи условия

Активация на акаунт