Отговори
  • Мнения: 128
като казвам допълнителни имам предвид , че в повечето детски градини си имат или танци или рисуване, вие записахте ли го някъде допълнително, къде, с желание ли ходи детето ви?

# 1
  • София
  • Мнения: 896
Да, дъщеря ми е първа група и ходи на немски език, музика и пиано, театрална работилница, приложни изкуства и тае куон до.
Може да ви се вижда много, но исках да опита от всичко и което и е интересно да се занимава с него. Тя обаче ходи на всичките с желание и щом и харесва нямам нищо против. Laughing

# 2
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Аз имам голямо желание да ходи поне на едно нещо, но уви в нашата градина няма такива екстри, а воденето и на друго място би ни затруднило доста.
Бисе, браво на твоята госпожица.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени ходи на английски и на танци.
За съжаление, танците нещо не и харесват и не иска вече да ходи.
На английски ходи с голямо желание и знае около 200думи, та даже и на малката "преподава" - ще пестим от такси Mr. Green

# 4
  • Мнения: 997
Синът ми е на 4г. Ходи на танци в детската градина и му харесва, на това зависи от преподавателя. Опитах се да го запиша на нещо извън градината/живеем близо до Двореца на децата/. Оказа се, че няма никакви програми за толкова малки деца. Сега се оглеждам за някакъв спорт, макар че тук наблизо няма спортна зала.

# 5
  • Мнения: 1 264
Извън градината на плуване и рисуване ходи сина ми много му харесва и на двете места  Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ани ходи на танци в детската градина и то от две седмици. Преди това беше абсолютно против - ние с баща и искахме да я пратим, а тя не, та не. Изведнъж това стана проблем - само тя от всички момичета не ходи и другите започнали да и се подиграват "че е момче". В рзултат на това вече посещаваме танците. Което от своя страна ни костваше ужасно много нерви - учителката първоначално не я искаше, защото  е "изостанала" от останалите   #Cussing out  #2gunfire  Все едно става въпрос за балетна школа ....
Няма да продължавам, защото  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
Това ме накара да се замисля, че може би в детската градина не би трябвало  да има такива форми на занимание. Какво става ако родителите не могат да си позволят да заплатят на детето заниманията, а то иска да ходи и т.н ?!?!?!?!

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
В градината Дияна ходи само на танци и плуване. Имаше и английски, но само тя ходила от нейната група и мъж ми я спрял.
Мисля да я водя допълнително на плуване, мисля и за курс по английски и рисуване.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Модерни танци и английски, външна фирма ползваща базата на градината.
Исках да я запиша и на рисуване и приложни изкуства защото у дома тя само това прави - рисува, но ми отказа с мотива че нямало да и остава време за игра и била много заета. Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 10 758
Ходи на танци и приложни изкуства.Но те са в детската градина.Извън нея никъде не ходи.Известно време ходеше на плуване, но незнам защо го спряха и сега не ходи.

# 10
  • Мнения: 574
На 3 г я записах на народни танци. Те ги взимат от 4г и всички са по-големи от нея, но добре ,че е височка и се справя добре. Харесва и бих я водила и на други мероприятия, но нямаме такива наблизо.

# 11
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Да посещава, за съжаление тук започват с такива занимания на една по-късна възраст. За спорт може и от по-рано. Най-популярни са плуване от новородено и футбол от 4 години. Иначе другите спортове започват от към 7-8 години. Музикалните занятия са на един още по-късен етап, както и художествените. Има и за по-малки деца, но това което съм видяла е на ниско ниво. Не виждам смисъл да давам пари и да си губим времето с такива курсове.
В момента ходим на кикбокс и уроци по-китара. Баскетбола ни отпадна заради китарата, съвпаднаха по ден и час, но от септември ще се смени графика и продължаваме там. Имам планове за плуване, през пролетта и лятото както и за един курс конна езда. Той самият иска в събота да го водя на футболен клуб в училището им, но вече ми става малко множко  Crazy
В общи линии се старая да го държа зает, за да изкарва по-малко време лепнат на компютъра  Whistling

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ходи по нейно желание на вокална група и приложни изкуства. Вчера ми каза, че иска да я запиша и на английски и ски, но групите вече са оформени и незнам дали ще се получи, понеделник ще говоря с госпожите. Общо взето съм доволна, защото в градината имат голям избор на извън класни занимания: карате, футбол, английски, мажоретен състав, народни танци, приложни изкуства, ски и от време на време ако има желаещи и плуване.
Ето и някой от последните и творения от приложното майка зайка с малко зайче и мече някакво, определено ходи с голямо желание и твърди че и е интересно.

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В градината ходи само на народни танци,ходеше и на англиийски,но я спряхме,нямаше голяма полза.На танците ходи с огромно желание.Тя иска да ходи и на рисуване и пеене,каквито нямяме в градината,а на мен ми е трудно да я разнасям. Weary

# 14
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
До миналата година ходеше само на плуване в градината, но не случиха на треньорки, ХЕИ затваря често басейна и не плуваха често. От тази година е на английски и футбол. Вярно, че е назад с английския от другите деца, но като гледам - се справя добре. Иначе си имат етно-кръжок, който се води от едната им госпожа и ходят всички деца от групата - правят неща от приложното изкуство, но с фоклорна насоченост.

Общи условия

Активация на акаунт