Кой е пътувал с туристическа агенция FAX?

  • 428
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
След седмица трябва да пътувам до Вюрцбург. Предложиха ми транспорт с Ивкони, Ваканция, Вов и Факс. Тъй като съм чувала и чела ужасни гадории с Ивкони - се отказах категорично от тях Stop .  За Вов, пък, разбрах че забравяли  хората си по автогари и спирки Praynig.  Ваканция оставя пътниците на бензиностанция на края на града Crossing Arms Whistling   Та, ми остана Факса, за която фирма имали винаги много кандитати и естествено - доволни  newsm10  Много бих искала да разбера отзвуците за тази агенция и поне малко да се успокоя, че няма да ме превозват некомпетентни стюарди, няма да ме забравят някъде, нито пък ще чакам "12 часа" за да оправят автобуса, нито... Направо да ти писне smile3511   Защо просто Карат-С не минават и през този град!? #Cussing out

Последна редакция: сб, 04 мар 2006, 16:00 от eli76

# 1
  • Мнения: 980
Аz съм пътувала само с Карат Rolling Eyes Веднъж пробвах и с Ивкони, но рейса беше пълен с гастарбейтери, пиеха си по време на пътуването и ядяха салам с чесън Sick Пълен калабалък беше.
А иначе спънки може да имаш с всички фирми по пътя. На 2 пъти ми се случи рейсът на Карат да се раzвали до София и да трябваше да чакаме друг, с който да продължим. Така че нищо не е сигурно. Успех

# 2
  • Мнения: 7 803
2 пъти отиване и връщане имам с факс
всичко ок, но ...........
zаряzват пътниците да се оправят сами с полицаи и митничари
ако не им се напълни автобуса се комбинират с фирма мишо и там купона е пълен не zнаят къде отиват zнаят само последната точка губят се в градовете оставят хора вместо на жп гара на летището ........
ако се сетя още нещо ще пиша

# 3
  • Мнения: 84
zаряzват пътниците да се оправят сами с полицаи и митничари
ако не им се напълни автобуса се комбинират с фирма мишо и там купона е пълен не zнаят къде отиват zнаят само последната точка губят се в градовете оставят хора вместо на жп гара на летището ........
ако се сетя още нещо ще пиша

"Зарязват пътниците да се оправят с полицаи и митничари", но предполагам, че е ако имаш неуредици с паспорт, печати, валута, а не да си "измислят" някакъв проблем митничарите, а стюърдите да не им пука?

Ако си минавала през Вюрцбург, моля те да си припомниш дали спират на жп. гарата или "някъде на края на града"? Казаха ми, че спират пред гарата, но отговора ти малко ме притесни! Май трябва да проявя малко нахалство и натрапничество, за да знаят че хората държат на точността.

# 4
  • Мнения: 7 803
нахалство при шоф*орите те ще те оставят някъде не теzи от офиса
под zаряzване имам предвид че когато сръбския митничар се чудяи от къде да си иzкара някое евро и те свали да ти рови багажа си сама
ако не zнаеш еzик където и да е пак си сама
пък ако имаш наистина неуредици по твоя си вина неzнам това не съм го виждала с тях

# 5
  • Мнения: 84

пък ако имаш наистина неуредици по твоя си вина неzнам това не съм го виждала с тях

Ооо, неее, нямам неуредици с пасторта,  нещо не си прочела както трябва. Писах, че навярно ти правят проблем ако ги имаш тези неурадици и това си е напълно нормално да те свалят. Повече се опасявах да не си "измислят" проблеми, за да те скубнат. Пътувала съм 4 пъти в двете посоки с Карат-С и никога не съм имала проблеми, но сега с тази нова фирма ми е доста неизвестно

Общи условия

Активация на акаунт