Има ли смисъл?

  • 698
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Мами според вас, има ли смисъл от диетолог? С какво ще помогне?Ще създаде ли правилен хранителен режим?
Ако да кои са добрите в София?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
Според мен има смисъл.За 10 дни свалих 5 кг,точно толкова са ми излишните,и то от дупе и крака,там пълнея,иначе не съм дебела.Килограмите си ги върнах след 8 месеца,след здраво угаждане с каквото се сетя,най-вече сладко и никакво движение,мързелуване и висене на компютъра.То е нормално все пак,нали след  8 месеца никакво ограничение newsm78Човека при които ходих не е точно диетолог, а специалист по човешкото хранене,бил е ученик на Лидия Ковачева.Да не говориме че програмата която я правих,така ми прочисти организма,че качественно не съм се разболявала от тогава.Прави се индивидуална схема на хранене и захранване,аз естественно захранването го съкратих,защото съм несериозна,а сигурно щях да сваля,още поне два кг. още.Не съжалявам че съм ходила при него защото доста се интересувам от диети и здравословно хранене,хранила съм се 4 години разделно,но много неща научих от него Blush

# 2
  • Мнения: 27 524
Определено има смисъл,само трябва да го слушаш и да изпълняваш .... newsm26

# 3
  • Мнения: 803
А може ли да дадете координати на тези специалисти и евентуално за какви цени става дума? Wink
Благодаря предварително   bouquet

# 4
  • Мнения: 171
Ще следя темата с интерес.  bouquet И аз имам да свалям малко от дупето и ханша. 

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Има добри отзиви за Емолова, но с координати не мога да помогна, също и един грък, обаче му забравих името

# 6
  • Мнения: 27 524
Има добри отзиви за Емолова, но с координати не мога да помогна, също и един грък, обаче му забравих името

Под Емолова да нямаш предвид Емилова от Варна или си е Емолова?Ако е Емилова,тя е съвсем друго нещо,аз имам координати,но това е лечебен глад,а не диета!

Общи условия

Активация на акаунт