Цитат
zdraveite!pi6a vi s nadejdata 4e nqkoi moje da mi pomogne!imam negativen stafilokok po kojata!pih kakvi li ne antibiotici,napraviha mi i antibiograma,nazna4iha mi saotvetnia antibiotik no ne mi minava.vsa6nost ima nqkakav efect dokato piq antibiotika no sled tova kato go svar6a vsi4ko po4va ot na4alo.v momenta piq lekartsvo za imunnata sistema!molia,kajete mi kakvo da pravq!navsqkade kazvat 4e ne e seriozno ,no ne mi minava i taq misal me pobarkva!ako nqkoi znae ne6to po vaprosa ili e imal sa6tia problem molia da mi pi6e!
здравейте!пиша ви с надеждата че някои може да ми помогне!имам негативен стафилокок по кожата!пих какви ли не антибиотици,направиха ми и антибиограма,назначиха ми съответния антибиотик но не ми минава.всъщност има някакъв ефект докато пия антибиотика но след това като го свърша всичко почва от начало.в момента пия лекарство за имунната система!моля,кажете ми какво да правя!навсякъде казват че не е сериозно ,но не ми минава и тая мисъл ме побърква!ако някой знае нещо по въпроса или е имал същия проблем моля да ми пише!
------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: нд, 05 мар 2006, 08:58 от Ellypr