Някой ползвал ли е капките...

  • 763
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 818
На билко-лечителя от Асеновград за синузит.Значи пратиха ми ги,аз страдам от ужасен синузит ,боли ме глава ама до полудяване,та...пратиха ми ги и тази вечер с мъжа пробвахме ама нещо не се получи май.Мъжо ги е пробвал преди години и каза че всичко изтичадо дупка.Хмм странно само ми запари много в носа и това е...Има ли и други ползвали?Малко капки ли сложихме- 3??

# 1
  • Мнения: 4 187
За щастие нямам такъв проблем и не мога да говоря от опит, но имам приятел, който ги ползва и беше изключитено доволен !!!

# 2
  • Мнения: 10 758
Какви са тези капки? За пръв път ги чувам.Ще дадете ли малко повече инфо?

# 3
  • Мнения: 818
Ами от някакво морско растение се правели и са мнооого солени и като капнеш ти пари ,щипе в носа и би трябвало всичко що е в носа да изтече ама на мен само малко изтече и дотам може би трябва да сложа повече.Снощи пробвах с 3 пак ще пробвам и ще кажа какво е станало.

# 4
  • Мнения: 781
А как се казват тези капки и колко струват и откъде могат да се купят.Аз тази година направих синузит и се оправих с антибиотик, но за в бъдеще ако тези капки помагат трябва да ги пробвам.

# 5
  • Мнения: 818
Ами доколкото знам трябва да се отиде при човека на място,той живее в Асеновград.На мен ми ги пратиха защото не сам си в БГ(едвам го измолиха да ми даде).Ако има мами от Асеновград може да дадът повече инфо...

Общи условия

Активация на акаунт