Въпрос за ушичките

  • 3 683
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 717
Пак моля за помощ. Кажете ми моля ви какво правите с ушичките та да не ги прегъва. С лепенки ли - ако да какви - опасявам се да не му сваля кожата с тея лепенки. Или с лента - да срежа една шапчица ..... Споделете, моля ви, че човечеца ще стане клепар  Cry

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: Marina M
Пак моля за помощ. Кажете ми моля ви какво правите с ушичките та да не ги прегъва. С лепенки ли - ако да какви - опасявам се да не му сваля кожата с тея лепенки. Или с лента - да срежа една шапчица ..... Споделете, моля ви, че човечеца ще стане клепар  Cry

Нищо подобно няма да се случи, не се притеснявай, повечето бебенца си прегъват ушичките, но после нещата се оправят. Sign Exclamation
Дъщеря ми буквално си обръщаше ушичките и спеше върху тях.
Не съм и ги лепила с нищо, виждаше ми се много брутален този метод, нито дебели ластици съм и слагала на главата. Сега ушите са си и добре, не е станала клепар, ако разсъждавах така би трябвало до този момент ушите да са и залепени за бузите Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 8 769
Аз залепвах ушите на дъщеря си. Ама не като беше толкова малко бебе като твоето, а след 6-месечна възраст. Няколко месеца ходи със залепени уши. Залепях ги с някакъв копринен (или както там се води) антисептичен лейкопласт. Разлепях го на 3-4 дни. Е, боли, косичките ги поорязвах, а от кожата около и върху ушите го махах със спирт. Обаче трай бабо за хубост.Важното е,че сега няма щръкнали уши, а от това изпитвах див ужас Sign Exclamation  Rage Свекърва ми е с отвратително стърчащи уши, и децата на сестрата на съпруга ми също  154uu   154uu Моля се и другото ми бебе да не наследи тази грозота fingerscrossed, но от сега смятам, че лепенките сигурно и там ще бъдат въведени. За всеки случай!   Rolling Eyes

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Туфи
... Свекърва ми е с отвратително стърчащи уши, и децата на сестрата на съпруга ми също  154uu   154uu Моля се и другото ми бебе да не наследи тази грозота fingerscrossed...


Уауууууууууу, ти ме разби Туфчо  Shocked  Laughing  Shocked  Laughing !
Верно ли си мислиш, че можеш да излъжеш природата (в случая ГЕНА  Shocked ). И друго да ти споделя - всичко на което съм се очудвала и възмущавала ме е 'застигало'!  Close
Иначе и аз ти стискам палци   fingerscrossed да не е клепоухо - макар, че точно тоз орган ми е любимият от човешкото тяло и съм склонна на компромиси  Wink .

# 4
  • Мнения: 372
Аз за първи път чувам за лепене на ушичките.И моят син си ги обръщаше ,но сега нямаме проблем.Аз си мисля ,че това е повече наследствено и не виждам защо трябва да предизвиквам отрицателни емоции в детето.

# 5
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Шани


Уауууууууууу, ти ме разби Туфчо  Shocked  Laughing  Shocked  Laughing !
Верно ли си мислиш, че можеш да излъжеш природата (в случая ГЕНА  Shocked ). И друго да ти споделя - всичко на което съм се очудвала и възмущавала ме е 'застигало'!  Close

Ами тъй си мисля, Шани, какво да се прави, ЕСТЕТ съм! Sunglasses А има и други варианти-пластични операции се правят....ама аз да опитам преди това по-малко болезненото. А що се отнася до това дали ще те застигне нещо си-ами гледам да не го предизвиквам. Нали за това се молех детето да няма такива уши....сега и за другото така се моля! Praynig  Praynig  Praynig

# 6
  • Мнения: 717
Цитат на: givka
Аз за първи път чувам за лепене на ушичките.И моят син си ги обръщаше ,но сега нямаме проблем.Аз си мисля ,че това е повече наследствено и не виждам защо трябва да предизвиквам отрицателни емоции в детето.


И аз така мислех, но ми казаха, че все пак това са хрущяли и може да ги счупи и ...... мисля значи първо да пробвам с някаква лента пък дано помогне, ако не и аз ще ползвам май лепенки .....Мерси много на всички.

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 119
Големият ми син си обръщаше ушите и пробвах да му сложа ластичен бинт направен на лента. Нищо не стана, тъй като постоянно я смъкваше и аз се отказах. Лекарят ни каза, че не е необходимо нищо да правим и че нямало да му клепнат от това, че си ги обръща. Сега е  почти на 7г. и ушите са си му идеални.

# 8
# 9
  • Мнения: 6 029
ОФФ

Туфи, не е тоз линка:) ние няма да го видим.

# 10
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Julie
ОФФ

Туфи, не е тоз линка:) ние няма да го видим.

МАй го оправих-провайте пак Grinning

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 119
Аз го виждам

# 12
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Marina M
Пак моля за помощ. Кажете ми моля ви какво правите с ушичките та да не ги прегъва. С лепенки ли - ако да какви - опасявам се да не му сваля кожата с тея лепенки. Или с лента - да срежа една шапчица ..... Споделете, моля ви, че човечеца ще стане клепар  Cry


И да лепиш, и да не лепиш, генът си е ген.
Остава ни само да се молим да не са "клепари" Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 807



И аз го виждам...
Това е едно от най-симпатичните деца, които съм виждала, било то и със залепени уши... Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Туфи
Цитат на: Julie
ОФФ

Туфи, не е тоз линка:) ние няма да го видим.

МАй го оправих-провайте пак Grinning


види са!

Общи условия

Активация на акаунт