За хомеопатията

  • 14 999
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 537
 Някой знае ли дали с хомеопатия може да се лекуват състояния като дефицит на внимание , хиперактивност?

# 1
  • Мнения: 625
 Понеже темата е "хомеопатия",аз пък искам да попитам,някой знае ли ,дали с хомеопатия може да се лекува бронхиална астма?

# 2
  • София
  • Мнения: 11 102
Понеже темата е "хомеопатия",аз пък искам да попитам,някой знае ли ,дали с хомеопатия може да се лекува бронхиална астма?

Да !

# 3
  • София
  • Мнения: 448
Понеже темата е "хомеопатия",аз пък искам да попитам,някой знае ли ,дали с хомеопатия може да се лекува бронхиална астма?

Да !
[/color][/size]Пристъпът се овладява много бързо ако се нацели лекарството.Вчера синът ми получи изключително тежък пристъп,кашляше на всяка секунда,а 6 часа след приема на лекарството се обаждаше много рядко.Днес вече кашлицата ни е влажна! newsm68Никакъв антибиотик,вентолин,зиртек,урбазон и т.н.И,само за сведение,вчера искаха да ни вземат в болница и да ни бият 3 пъти урбазон,ама вече това не ми минава Naughty

# 4
  • sofia
  • Мнения: 769
И двете състояния няпълно могат да се овладеят с хомеопатия. А астмата е лечима с хомеопатия. Само трябва да отидте на класически хомеопат.

# 5
  • Мнения: 625
  Не живея в голям град,нямам много избор за хомеопат.Преди година ходихме при хомеопат,той отрече лечението до сега,спряхме го,детето се влоши,аз се оплаших и отново минахме на стандартния Флексотид,но подобрение никакво Sad

  При вас как беше,спряхте ли стандартното лечение,за да се лекувате хомеопатично?
  Възможно ли е да се лекуваме и с двата метода?!

# 6
  • Мнения: 1 655
Някой знае ли дали с хомеопатия може да се лекуват състояния като дефицит на внимание , хиперактивност?
Може да се лекува. По принцип в хомеопатията се приема, че 'Няма нелечими заболявания, има нелечими хора'. Моят съвет е да си намерите добър класически хомеопат и да опитате.
Желателно е да се спре стандартното (алопатично) лечение, освен ако не е живото поддържащо, като приемането на инсулин например. Алопатичните лекарства пречат на действието на хомеопатичните.

# 7
  • Мнения: 1 014
Бих искала, с позволението на krasi 76 да задам и аз един въпрос.
Дали може да се лекува алергичен ринит и може ли да се постигне пълно излекуване. Предполагам, че ще отговорите положително , но ме интересува ако някой има личен опит. Може ли някой да препоръча добър хомеопат в Пловдив. Предпочитам да е лекар (знам, че не е задължително хомеопата да бъде лекар, но така мисля, че е по-добре)

# 8
  • Мнения: 98
Аз искам да попитам какво се има предвид под класически хомеопат ,имате ли координати на някои наистина добър лекар?

# 9
  • Мнения: 2 653
Някой знае ли дали с хомеопатия може да се лекуват състояния като дефицит на внимание , хиперактивност?
Извинявам се , че подновявам темата.
Ако дефицит на внимание означава , че деттето трудно се съсредоточава- абсолютно се лекува.Пример е братовчетка ми- Когато беше чърви клас изобщо не можеше да се съсредочи и да внимава.
Тя имаше доста проблеми като по-малка , но сега е абсолютно наред.Дори и диагноза еппилепсия и бяха слагали - след известно лечение при хомеопат- професора не е можел да повярва че това е ЕКГ на същото дете.

# 10
  • Мнения: 3 537
Някой знае ли дали с хомеопатия може да се лекуват състояния като дефицит на внимание , хиперактивност?
Извинявам се , че подновявам темата.
Ако дефицит на внимание означава , че деттето трудно се съсредоточава- абсолютно се лекува.Пример е братовчетка ми- Когато беше чърви клас изобщо не можеше да се съсредочи и да внимава.
Тя имаше доста проблеми като по-малка , но сега е абсолютно наред.Дори и диагноза еппилепсия и бяха слагали - след известно лечение при хомеопат- професора не е можел да повярва че това е ЕКГ на същото дете.
Ние също имахме диагноза епилепсия,но в последствие се отхвърли.За съжаление няма почти никакви хомеопати в Ямбол,само 2-3 с недобра репутация.Другата седмица ще ходим в Бургас и там ще потърсим.И точно за същата липса на концентрация говоря,не внимава в час и се разсейва от най-малкото. Rolling Eyes

# 11
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
ако ще идвате в бургас ви препоръчвам д-р ферфериева.тя помогна страшно много на детето ми,спряха бронхитите и ангините и махнахме и нощния памперс,започна да спи вечер.ако искаш координати ми пиши на лични.

# 12
  • Мнения: 408
Преди година ходихме при хомеопат,той отрече лечението до сега,спряхме го,детето се влоши,аз се оплаших и отново минахме на стандартния Флексотид,но подобрение никакво Sad
.
  При вас как беше,спряхте ли стандартното лечение,за да се лекувате хомеопатично?
  Възможно ли е да се лекуваме и с двата метода?!
Преди 4год.имахме проблеми с каката/беше на 4г/ и един лекар Sick й изписа Флексотид. Давах й го един месец, но майка ми споделила с джипито си/младо момиче-на25г./ та тя й казала-вие луди ли сте-организма привиква към него. Та я заведохме при специалист пулмолог, който ни попита-акво ще правите следващият път, когато ви се появи такъв проблем-на инжекции ли ще минете newsm78 Та ни изписа Кетотифен за 6мес. и спиране от детската градина. Да е жив и здрав човекът. След това не сме имали повече такива проблеми, даже не бяхме пили 2,5г. АБ Peace.

# 13
  • Мнения: 1 116
По принцип в хомеопатията се приема, че 'Няма нелечими заболявания, има нелечими хора'.
Що пак се заговори за хомеопатия ? Пак казвам- хомеопатиятя е за неориентирани лекари , тъй като с плацебо ефект се лекува най-лесно, а на тях им е било трудно да научат 5-6 лекарства.
Същият ефект ,като хомеопатичния , ще получите и ако посетите психолог.

# 14
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Пак казвам- хомеопатиятя е за неориентирани лекари , тъй като с плацебо ефект се лекува най-лесно, а на тях им е било трудно да научат 5-6 лекарства.
- Хитко явно говори за Боаронския, търговски вид хомеопатична "наука"?!

 - На психолог? - Добре!
 - Но въпроса е, какво има на "въоръжение" един психолог - пак алопатични - Потискащи лекарства, които "вкарват" болеста навътре - Потискат я!

 - Докато Класическата Хомеопатия е "въоръжена" с над 4500 хомеопатични лекарства, които точно предписани вършат чудеса  smile3529

Общи условия

Активация на акаунт