Колан за след раждане

  • 867
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 535
Моля ви помогнете ми да си намеря колан за след раждане, който да е пробван и да върши работа, но да не е много скъп (да не е 30 лева). В интернет магазините ги знам, другаде няма ли?

Разбрах, че по аптеки продавали много хубави, но питах на няколко места и ме гледаха като... Shocked

Ако някой е взимал от аптека, моля да напише коя точно и колко парички струва.

Много благодаря за помощта!!!!

# 1
Здвасти, знам на едно място където ги има но не се сещам колко струва. Бях говорила с една позната която има 4 деца и тя каза че е страшно доволна. Иначе аптеката е точно зад Интерпред ул. Константин Кесимов беше улицата в началото. Точно до тях има Офис 1 суперстор.
Успех.

# 2
  • Мнения: 2 631
На два пъти пусках подобни теми, но така и не получих съвет от жени, ползвали колани, различни от еластични гащи....  SadТакива гащи си имам от първата бременност, купувани от сергия на пазар. Аз исках да разбера за клиновете от коляното до под гърдите! newsm78
Ще следя темата с интерес!

# 3
  • Мнения: 424
Аз ползвах такива на Тонус еласт. Купих си 2 -ва  Рита с цип . Първо взех 2 номер , а след време първи. Много съм доволна, без тях не се харесвах с нито една дреха. Но според мен са предимно за естетика . За прибиране имат ефект, но не и колкото  от спорт.

# 4
  • Мнения: 535
Аз всъщност нямам предвид чак от коляното до под гърдите, но не и обикновенни ластични гащи.

Не знам!!!!!! - приемам всякакви съвети - кой какво е ползвал и от какво е доволен!

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз си бях взела страхотен ластичен колан ! Само колан си е и ми беше много удобен . Купих го за 18 лв. от магазин МАММА ДОННА на ул.Цар Самуил до Солунска . Свърши ми страхотна работа и наистина прибира корема. На Lormar е , аз даже се учудих защо е толкова евтин . Hug

# 6
Аз си купих от аптеката ласти4ен колан за 3 лв.От тези дето спортуващите носят.

# 7
  • Мнения: 535
Аз си купих от аптеката ласти4ен колан за 3 лв.От тези дето спортуващите носят.

И свърши ли ти работа?!?   Shocked

# 8
  • Мнения: 82
 Имам 2 такива колана, единият 54лв от интернет магазин , а другият от сергия на пазара 5 лв.И двата вършат еднаква работа ако питате мен,така че цената май не е нмого от значение и евтиния си го бива, прибира идеално. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 059
На мен свекито ми беше донесла един маого удобен но си нямам и на идея откаде го е вземала. Не съм много сигурна но мисля че е от аптечен склад. А колана е с копченца-наи малкия номер

# 10
  • Мнения: 5 103
А след секцио кога мога да се намъкна в колана???

# 11
  • Мнения: 5 391
Аз си купих ластичен колан на "Опал"-17лв, все още не съм го ползвала, после ще давам отзиви.

# 12
  • Мнения: 2 152
И аз ще следя темата с интерес и ще си записвам Grinning. Още съм в ранна бременност, но по принцип си имам коремче, та определено ще ползвам след това колан Laughing

# 13
i mene me zaintriguva temata i sled mesec 6te mi trqbva i na men.mislq purvite dni da si vzema naj-obiknovenni ga6ti-kolan i posle klin, no ne mislq 4e sporta e za podcenqvane.

Общи условия

Активация на акаунт