Движения на бебето в 35-та г.с.

  • 1 288
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 390
От 2-3 дни чувствам бебето по 5-6 пъти на ден, и то доста слабо и за кратко. По принцип бебето е доста активно. Пия и лекарства за задържане заради 2см разкритие. Чувала  съм, обаче, че трябва да го чувствам 10-12 пъти на ден. Нормално ли е да го чувствам толкова малко поради това, че вече няма място за мърдане или да се обърна към лекар?Във вторник съм на консултация, но доста взех да се притеснявам, така че, ако някой знае нещо, моля да сподели...

# 1
Доколкото знам по това време бебето вече е много голямо и движенията му са ограничени,така че,ми се струва,че всичко е наред.Не се притесняваи.Щом го усещаш значи всичко е ок.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 162
Всичко е много индивидуално. Това, което пишат по книгите - по еди колко си движения на еди колко си часа, всичко е ориентировачно. Първото беше много подвижно през цялата бременост и накрая почти не го усещах. Второто пък (и аз съм 35- та г.с.) доскоро не можех да разбера дали ме рита или имам газове, а сега като се е развъртяло... Така че не се притеснявай. Важното е, че усещаш каквото и да е движение- слабо, силно няма значение.

# 3
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Не се притеснявай. Важното е да усещаш движенията. Бебчето расте и му става все по тясно.Все пак за твое успокоение кажи на ЖК.

Общи условия

Активация на акаунт