каква детска количка да купя от германия ???

  • 4 113
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
zдравеите на вси4ки,

виждам се ве4е в чудо с тия коли4ки ,немога да се справя с иzбора??????дали да купя от тук(германия) или да иz4акам да се прибера в бг????? newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 6 167
аз бебе нямам, но ако имам и имам пари за мен тва е количката:



http://trioct01.chicco.com/

# 2
  • Мнения: 7 605
Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54373.0  аz бях питала много zа коли4ки и има много отzиви zа марките, които се продават у немско  Wink 

Ли4но аz бих купила коли4ката в Германия на всяка цена. Първо, 4е хубавите марки в БГ не са по евтини, но най ве4е тук винаги ти дават 2 години гаранция, така е по zакон. А в БГ, я имаШ 1 година гаранция, я нямаШ..... А в БГ няма и голям иzбор на марки. Примерно раzни 4иполино, Бертони и пр. не съм виждала ни в Германия, ни във Франция. От иzвестните марки май само Куини, 4ико и Бебе Конфор се продават в БГ.....  Sad  Та тук имаШ по голям иzбор.

# 3
# 4
  • Мнения: 636

Ей, тъкмо щях да похваля тази, която аз съм си избрала. Ми тя е досущ същата - "Плико нещо си" на Peg Perego.

Оня ден видях, 4е и Graco са направили имитация на моя модел - даже същия цвят.

# 5
  • Мнения: 447

Подкрепям изцяло. В Германия в Baby 2000 я видях в началото на януари и очите ми останаха в нея,но ние вече бяхме купили нашата.

# 6
  • Мнения: 6 167

Подкрепям изцяло. В Германия в Baby 2000 я видях в началото на януари и очите ми останаха в нея,но ние вече бяхме купили нашата.


Мъжа ми като видя сайта снощи, каза че тва сигурно е ферарито на количките.
а колко струваше newsm78

# 7
  • Мнения: 7 605

Подкрепям изцяло. В Германия в Baby 2000 я видях в началото на януари и очите ми останаха в нея,но ние вече бяхме купили нашата.


Мъжа ми като видя сайта снощи, каза че тва сигурно е ферарито на количките.
а колко струваше newsm78

Не е много скъпа, във Франция комбинацията е 600?, има дале4 по скъпи коли4ки, та от таzи гледна то4ка не е Ферари, а по скоро Фиат  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 447
Не помня колко струваше, но си мисля ако ще я ползваш в БГ дали ще е удачен размерът на колелата за там newsm78

# 9
  • Мнения: 6 167

Подкрепям изцяло. В Германия в Baby 2000 я видях в началото на януари и очите ми останаха в нея,но ние вече бяхме купили нашата.


Мъжа ми като видя сайта снощи, каза че тва сигурно е ферарито на количките.
а колко струваше newsm78

Не е много скъпа, във Франция комбинацията е 600?, има дале4 по скъпи коли4ки, та от таzи гледна то4ка не е Ферари, а по скоро Фиат  Mr. Green



да, не е тооолкова скъпа! дано да имам бебе да го возя в такава количка.
 Hug

# 10
  • Мнения: 768
Аз харесвам най-много Pliko Peg Perego, но ако има разпродажба иначе са скъпи. Нашата беше 200 и нещо не помня вече точно, но беше намалена защото беше модел. Комбинация от столче за кола, кош за кола и просто количка със всевъзможни екстри поставки за мляко, покривало за дъжд и вятър и прочее. Това беше най-леката количка с подобни екстри. Под 6 кг. Чико са тежки, за Graco нямам коментар, много са дървени. Много се чупят и разпадат. Двойната ни е такава, да не казвам че тежат ужасно и едва се сгъват и разгъват. Докато Peg Perego се сгъва с една ръка и не се иска никаква сила за разлика от Чико и Graco.

# 11
  • Мнения: 636
Аз харесвам най-много Pliko Peg Perego

О, йе! Радвам се, 4е имам съмишленици. На мен ще ми излезе над 600 (новия модел) + още 100 за 4анта. Покривала и други аксесоари не са вклю4ени.

Казваш Chicco са тежки? Аз тъкмо се бях засилила да търся дали има тук горепосо4ения модел. Исках да сравня с Пликото.

За Graco и на мен ми обясниха, 4е се 4упят много. Били с пластмасова конструкция и колелета, затова.

Ще се радвам ако някой препоръ4а и други подобни на вид марки. Нашия татко търси "Мерцедеса" за бебка  Tired

# 12
  • Мнения: 7 605
Ами хайде тогава малко фук  Wink  ние купихме таzи Хартан Рейсер Плюс  Peace

# 13
  • Мнения: 1 465
Татянче,
честита ви количка, да возиш сладко и пухкаво бебче в нея Flutter
Е га ти, тя направо е като луноход - харесва ми, че е с големи задни колела - нашата е с малки и по камъначести пътища много друса.

# 14
  • Мнения: 7 605
Мерси Поля  Hug  ние оЩе не сме я вzели от магаzина, складират ни я докато искаме, няма смисъл да стои у нас оЩе от сега, но и аz нямам търпения да я пробвам  Wink
А ваШата не е ли то4но гореспоменатия модел на 4ико?

Общи условия

Активация на акаунт