Сладкарски бои - Къде?

  • 10 510
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 555
Мили мами, къде да си намеря сладкарски бои, но не червена, синя и жълта..........., а кафява, черна, ярко зелена, синя и др. такива.
От темата за фондан се заразих да си направя на отрочето за Рожденния му ден такава торта с хубави човечета, животинки, цветя......
обаче такива цветове до сега не съм срещала по магазините.

Ох не знам как да ви ги покажа - картинките и схемите много са готини (свалих си ги от някакъв руски сайт - линковете са от темата за Фондан)

# 1
  • Мнения: 5 873
И аз това питам!Тука такова нещо нема!!!То какво ли има де?Едни бонбони Маршмелоу от 1 месец търся ама на!

# 2
  • Мнения: 555
Ей това открих с търсачката: newsm78

КУК - България ЕООД
 

Адрес: Пловдив, бул. Руски № 16
Телефон: 032/ 64 60 45; 64 60 46; 64 60 47
email: kukbg@netvisio.net
URL: kuk.business.bg


КУК БЪЛГАРИЯ ЕООД е дъщерно дружество на KUK Handelsges.m.b.H. – Австрия. Наши партньори в областа на предлаганите хранителните добавки са мултинационални компании с многогодишен опит в бранша:
- D.D. Williamson - Оцветител карамел
- National Starch & Chemicals - Специални нишестета
- GERKENS Cacao BV - Какао на прах
- Degussa Food Ingredients - Натурални аромати, Хидроколоиди, Емулгатори
- NEW FOODS S.p.A. - Сушени зеленчуци
- Chiquita PFI - Бананово пюре
- Freeze Dry Foods - Лиофилно и въздушно сушени плодове
- Setexam - Агар Агар
- Muntons - Малцови продукти
- Ringe + Kuhlmann - Натурални оцветители
- Rickmers - Оризови продукти

Нашата бизнес концепция - разрешаване на всеки един технологичен проблем, разработване на нови продукти и развиване на съществуващите в търсене на оптималната комбинация между качество и вложени средства.
Успехът на нашите клиенти е крайната цел на нашите усилия.

# 3
  • Мнения: 5 873
И какво следва?На мен не ми трябват промишлени количества, а такава фирма едва ли ще се занимава с продажби на дребно.

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
На сладкарската борса във Варна има черна боя, много съм навита, ама 100 мл ми е много, макар, че ще взема да прежаля 3 и нещо лв. Все пак не е непоносимо скъпо, макар, че като количество ми е много.
Преди време от хранителен магазин си бях купила една боя за сладкиши, така си пиошеше, не за яйца и сладкиши, а само сладкиши черна опаковка с едни чаши с цветни кремове нарисувани отпред. Ама нито помня фирмата, нито вече я има тази боя. А цветовете бяха разкошни никога повече не съм срещала такива нежно лилаво , бордо , розово, чудесно синьо и прекрасно зелено. От тия дето са и за яйца не са такива цветовете, ама задоволям се с тях за сега.

# 5
  • Мнения: 5 873
Е това е предимството на големия град.Всичко можеш да намериш...

# 6
  • Мнения: 555
черна боя, 100 мл ми е много, макар,  3 и нещо лв.
никак не е скъпо, но  като количество е доста - ако можехме да си го разделим........... но аз съм доста далеч от Варна

# 7
  • Мнения: 6 243
Бонбони "Маршмелоуз" има в бензиностанциите "OMV". При бонбоните , де - струват 2 и нещо.

# 8
  • Мнения: 678
Работих 1 година в сладкарски цех и там използвахме бои но бяха вносни,не мога да ви опиша какви цветове се получаваха страхотни,но иначе знам борса/сладкарска/ във Варна на ул.Орел там има всичко,пък може да са заредили и те вече по-хубави/тогава бяха бълг./ Фирмата се казва Илчовски.

# 9
  • Мнения: 555
Blagodarja ti Pepi
to4no za tezi strahotni tzvetove stava na vapros, no Varna mi e mnoooogo dale4. ako slu4aino ljatoto otidem na more 6te se opitam da ja otkrija

Njakoi znae li takiva borsi v Pleven, Sofija,Plovdiv
Ot Trojan sam i imam pat v skoro vreme samo v tezi gradove...... e nai- mnogo do Ruse.

# 10
  • Мнения: 694
А в Пловдив-къде???
Аз мисля обстойно да разгледам в метро и Била-другъде не се сещам?

# 11
  • Мнения: 5 873
Бонбони "Маршмелоуз" има в бензиностанциите "OMV". При бонбоните , де - струват 2 и нещо.
Благодаря ти sladka hapka за инфото!

Общи условия

Активация на акаунт