Възползвате ли се от купоните за намаления?

  • 3 256
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Най-вече от тези, които пускат ежеседмично в пощите или могат да се принтят от интернет.
Защото аз изхвърлям почти всичко и ползвам понякога само тези за детските храни и козметика.
Напоследък ми прави впечатление, как доста хора си ги използват.
А и тази вечер в магазина работеше само една каса и естествено се беше образувала опашка. Та всички прилежно изчакахме едно бабе, което няколко минути си търси един купон, с който спести 50 цента при сметка от около 50-тина долара  Laughing Crazy

# 1
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аха, ползвам. Grinning Купоните за пюрета и каши, и тези за перилни препарати и козметика.
На нас не ни пускат в пощите, ако се сетя, поръчвам от нета. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 393
Ами те бабета са си класически с купончетата, особено пък в пенсионерски щат като нашия, а пък във вашата част- съвсем.
А на въпроса- ами аз от време на време си запазвам от неделния вестник- за козметика или домакински препарати главно.
Само дето в повечето случаи въобще забравям да си ги сложа в чантата и така си и изтичат. Wink

# 3
  • Мнения: 3 491
Амо имаш време да режеш и сортираш тези, които ги пъхат като притурки в неделните вестници например, особено ако в супермаркета ги удвояват, и особено ако ги комбинираш със седмичните оферти на супермаркета, можеш наистина да спестиш доста. Ако имам налични и има за какво да ползвам - ползвам. Спестявала съм понякога по 10-тина долара. Но не съм им майсторка  Wink. На първата си работа тук преди няколко години имах обаче една колежка индийка, тя беше страхотна. Всъщност, тя ме светна на "играта" с купоните. Тази жена имаше собствено семейно магазинче и там работеше до обяд, а след обяд - при нас във фирмата. Това семейно магазинче се крепеше на тези купони. Ходех често вечер с нея да и помагам до супермаркета, за сметка на това тя ме караше до една по удобна за мене автобусна спирка. Та виждах как тези купони смъкваха сметка от 50-60 долара до 1-2, та дори и до центове колкото за данък.  Grinning

# 4
  • Мнения: 822
Аз и сега си се срамувам да ползвам купони...Имам някакви предубеждения.Но имам много познати,които финансово са доста добре и го правят.Та започнах и аз да се замислям...Явно начин на мислене... newsm78

# 5
  • Мнения: 5 183
Слу4ва се, да. Но на мен ми е малко неудобно, докато на мъж ми изобщо не му дреме. Най-4есто ползваме тези на Пицариите тейк ауей. Струва си. Има голяма разлика в цената. Лошото е 4е там купон4етата са само за определен ден от седмицата, но какво пък. Аз си знам 4е в сряда няма да готвя, а сме на пици, примерно:)

# 6
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Не, мрязя и Еър Майлс и НВ пойнтс и шопърс пойнтс и петро пойнтс  Close, няма да ставам роб на карти и дребни сметки, от които ползата е нула, само повече боклуци и загубено време ...

# 7
  • Мнения: 7 430
До сега съм ползвала едно намаление за пюрета и още едно за прах за пране (намалението бе 3$ Party)
От време на време си поръчвам, но все забравям да ползвам.
Не ми се вижда никак срамно, но като гледам намаленията - никак не си струва, особено от по 0.50 цента или долар Wink
Имам много събрани за козметика, но като не ползвам почти нищо...някой ако иска - давам Peace

# 8
  • Мнения: 2 257
Не. Политат към кофата заедно с всичкия джънк мейл...

# 9
  • Мнения: 1 216
Онзи ден купих памперси и ползвах купон за $4 и за кърпичките още $2.
С тези за по по 0.50 не си струва да се занимава човек, но ако дават от Памперс, ще ги използвам! Така и така сега купувам от техните!
Не, мрязя и Еър Майлс и НВ пойнтс и шопърс пойнтс и петро пойнтс  Close, няма да ставам роб на карти и дребни сметки, от които ползата е нула, само повече боклуци и загубено време ...

Е сега, зависи колко се харчи и дали имаш възможност да въртиш бизнес пари. Една моя позната тук за трети път си ходи до България с билети от еър майлс поинтс. Единият път дори с нейна приятелка!
Ние също имаме карти, за билет до България не ми се чака, но пък редовно поръчвам карти за ГАП и купувам на малката дрешки. За година съм взела карти за около $250. Намаления не съм търсила умишлено или промоции.

# 10
  • Мнения: 154
Опитвам се да използвам единствено тези на Памперс, но в повечето случаи ги забравям и като се сетя - то вече им изтекла валидността  Rolling Eyes

# 11
  • UK
  • Мнения: 1 334
да, ползвала съм на Памперс. мъжа ми има една карта(Nectar) и като му се натрупат точки ми я дава - обикновено си купувам нещо в Debenhams. и аз събирам еър майлз  Grinning
между другото в пощата си не получаваме купони, не съм принтирала и от нета, но във вестниците е пълно с такива . миналата седмица събрах 4 пароли от 1 вестник и си купихме билети до Париж на цена по-ниска, отколкото е обикновено за 1 човек в една посока. май съм от тия дето се връзват  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 581
Имаме 2 карти с точки и като се посъберат, си купуваме нещо, което иначе не бихме купили - обикновено на детето. По пощата не съм получавала, освен за разни бургери и пицарии, но такива не ползваме и ги хвърлям. От време на време от Нектар картите ми пращат разни талони и ако са разумни, ги ползваме (примерно 5 паунда офф, ако изхарчиш 30  Wink).
Мен пък никак не ме е срам - нито ме е срам, че съм бедна, нито пък, че ползвам нещо безплатно - щото то не е безплатно, ами си е реклама на магазина Wink
Ама не могат да ме зарибят с изрязване от вестници или с някакви малки намаления на големи суми - просто нямам толкова пари и време за губене  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 167
Тук тази система не е разпространена май, но за сметка на това се събират точки от всяка покупка ( 1 евро - 1 точка). след това има много хубави неща. а се събират точки!! имаме доста неща от точки и то не лоши.
Комбинираме се със свеки - тя ги събира, после решаваме какво искаме ( повечето за нас де. хехе.), последно тя си взе електронен кантар, ние една кафеварка и то марка ( Grinning).. веригата , в която пазаруваме предлага много хубави неща, не боклуци.  сега сме се спрели на един сервиз, много приятен. тоест, има нещо реално насреща.  освен това свеки е светната и ходим да пазаруваме само в дните , в които има двойни точки (  четвъртък и петък).
иначе не би ме било срам, независимо, че не изпитвам финансови затруднения да използвам купони, намаления, точки .. това си е спорт.

  bouquet

# 14
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Използвам и понякога могат да се спестят доста пари по този начин. Също следя брошурите с намаленията за седмицата и понякога решавам какво да готвя, съобразено с какво е на промоция. Дори и малко да е намалението си е намаление, а и центче по центче...вирче  Wink

Общи условия

Активация на акаунт