Електрическа кола/мотор

  • 1 239
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Извинявам се ако е имало подобна тема-пуснах търсачката ама не открих ....
та споделете мнение и опит с електрически коли/мотори.
Марки-за сега гледах чиполино, Пег Перего, и някакви на фирма Мони.
Коя е подходяща за 2 години? Цени? Качества? Изобщо не знам какво да гледам за да избера-видам че са за определени кг и възрасти ..... друго какво?
ето за подобна кола става въпрос: http://chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&categ … ry=133&type=2
и другото, което искам да питам-колко тежи тази кола? аз всеки ден по 3 пъти най-малко трябва да я изнасям в парка до нас #Crazy

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 10:22 от kote.kote1

# 1
  • Мнения: 416
Моят син скоро навърши 2 год.Смятам че тези колички не са подходящи за него,защото той все още не може да управлява сам кола с акумулатор.Взех му на Чико колата-лимон и съм много доволна,защото това е улеснение за мен,а и той много и се кефи.И е много,много лека.

# 2
  • Мнения: 2 100
аз на Чиполино му подарих на 1 година-тези дето се бута с крачета и той се е осъвършенствал супер вече.
вързах му отпред едно въженче и го търпам-той завива сам много хубаво и преценява, колко точно за да влезе във вратата, когато иска да спира си пуска крачетата и спира-въобще оправя се добре и има усет-мисля че ще му  харесва
говорих с вносителите на Пег перего и тези коли 6V /за по-лаки дето са/ са предимно моторчета-май такава му трябва като начало-по ще може да завива с рамка отколкото с волан сигурно .......

Общи условия

Активация на акаунт